Meghan Markle w naszyjniku z makaronu! Księżna Sussex i książę Harry przebywają obecnie w Australii, gdzie spędzą aż szesnaście dni odwiedzając jej najważniejsze miasta. Meghan Markle podczas wizyty dyplomatycznej w Melbourne miała na sobie granatową sukienkę z ozdobną falbaną na biodrze. Kreacja od marki Roland Mouret, kosztuje 1,350 funtów (ok. 6,600 złotych) i pięknie podkreślała jej ciążowy brzuszek, który jest już coraz bardziej widoczny. Oprócz tego, na rękę znów założyła złotą bransoletkę, należącą kiedyś do księżnej Diany. Podczas wizyty w Australii, książęca para otrzymała wiele wyrazów sympatii oraz prezentów. Jednym z nich był bardzo uroczy podarek, który Meghan Markle dostała od małego chłopca - naszyjnik z makaronu!

Meghan Markle w naszyjniku z makaronu

Meghan Markle otrzymała naszyjnik z makaronu od małego Gavina Hazelwooda. Chłopiec samodzielnie przygotował dla księżnej prezent, który tak bardzo jej się spodobał, że od razu go założyła i pozowała w nim do zdjęć fotoreporterom. Ten drobny gest, wiele znaczył dla chłopca, który nie posiadał się z radości, a spotkanie z Meghan Markle i księciem Harry'm było dla niego ogromnym przeżyciem. 

"Wszyscy w Melbourne kochają Harry'ego i Meghan, a moi przyjaciele będą zazdrośni, że mogłem się z nimi spotkać" - powiedział chłopiec.

Zobacz zdjęcia Meghan Markle w naszyjniku z makaronu w naszej GALERII --->