Meghan Markle jest w ciąży - ta wiadomość zelektryzowała wczoraj media na całym świecie. Amerykanka, która w maju poślubiła księcia Harry'ego, otrzymując przy tym tytuł księżnej Sussex, już wkrótce urodzi pierwszego książęcego potomka. Jak donosi pałac Kensington, dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego przyjdzie na świat wiosną 2019 roku. Do tej pory, księżna zapewne jak najdłużej będzie wypełniała swoje obowiązki. Obecnie, Meghan i Harry przebywają w Australii, gdzie spędzą aż szesnaście dni odwiedzając jej najważniejsze miasta. To właśnie tam fotoreporterzy sfotografowali księżną podczas pierwszego oficjalnego wyjścia od ogłoszenia ciąży. Jak wyglądała Meghan Markle? Podkreśliła ciążowy brzuch?

Meghan Markle w ciąży w Australii ZDJĘCIA

Meghan Markle w ciąży prezentuje się niezwykle promiennie. Księżnej na co dzień raczej nie zdarzają się stylowe wpadki i nie zanosi się, aby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Meghan Markle w Australii zaprezentowała się w klasycznej białej sukience o prostym kroju i długości za kolano od australijskiej projektantki Karen Gee. Na sukienkę zarzuciła beżowy trencz i dobrała do stroju szpilki w tym samym kolorze. Po zakończeniu oficjalnego spotkania zmieniła je jednak szybko na wygodne baleriny.

ZOBACZ TEŻ: DZIECKO MEGHAN I HARRY'EGO: jakie imię otrzyma royal baby?

Meghan Markle w biżuterii księżnej Diany

Co ciekawe, Meghan Markle miała na sobie również biżuterię, należącą kiedyś do... księżnej Diany. Jej nieżyjąca już teściowa w tej samej złotej bransoletce odwiedziła w 1990 roku Lord Gage Center w Londynie, a kolczyki w kształcie motyli założyła podczas podróży do Kanady w 1986 roku. Myślicie, że biżuteria była prezentem od księcia Harry'ego?

Zobaczcie Meghan Markle w ciąży w naszej GALERII --->