Meghan Markle złamała protokół? Takie głosy pojawiły się po tym, jak do sieci trafiły zdjęcia z ceremonii rozdania prestiżowych nagród Queen's Young Leaders, która miała miejsce 26 czerwca w Pałacu Buckingham. Księżna Sussex zjawiła się na organizowanej przez królową Elżbietę II gali w towarzystwie swojego męża, księcia Harry'ego. I nie chodzi tutaj tylko o źle skrzyżowane nogi podczas pozowania do zdjęcia z królową. Tym razem internauci nie skupili swojej uwagi wyłącznie na postawie i kreacji Meghan Markle, lecz także na jej makijażu. Zdaniem wielu osób śledzących na bieżąco styl świeżo upieczonej żony księcia Harry'ego, był on nieco za mocny jak na członkinię brytyjskiej rodziny królewskiej, pojawiającą się na oficjalnym wydarzeniu. Efekt niezbyt zachowawczego wyglądu mogły w tym wypadku spotęgować też rozpuszczone włosy Markle, które ta przecież zazwyczaj upina w kok. Czy rzeczywiście makijaż Meghan Markle oraz jej elegancka fryzura zasługują na krytykę?

Meghan Markle w mocnym makijażu na gali z królową

Meghan Markle jako nowa członkini brytyjskiej rodziny królewskiej wzbudza ogromne emocje wśród poddanych. Choć cieszy się ogromną sympatią, to niektórzy uważają, że pochodząca ze Stanów Zjednoczonych aktorka, która zagrała m.in. w odważnych scenach erotycznych, jest mimo wszystko zbyt frywolna jak na żonę księcia. Markle rzeczywiście przesadziła z makijażem na gali Queen's Young Leaders w Pałacu Buckingham? Faktycznie brązer, róż i rozświetlacz zostały nałożone hojniej niż zwykle, ale księżna Sussex wyglądała dzięki temu bardzo elegancko. Ale oceńcie sami. Najnowsze zdjęcia Meghan Markle obejrzycie w GALERII >>

Kreacja Meghan Markle zebrała za to same pochwały. Jasny, pudroworóżowy kostium wizytowy oraz czarna kopertówka to projekty Prady. Czarne szpilki z dziewczęcą kokardką na pięcie pochodzą natomiast z kolekcji marki Aquazzura. Jak widać, księżna Sussex nie stroni od zagranicznych marek. Księżna Kate wybiera niemal samych brytyjskich projektantów, ale już od dawna wiadomo, że Markle nie zamierza naśladować Middleton.

ZOBACZ TEŻ: MEGHAN MARKLE nie zostanie matką chrzestną księcia Louisa. Dlaczego?