Meghan Markle w niebieskiej sukience zachwyciła wszystkich przybywając na galę charytatywną 100 Dni Dla Pokoju, która odbyła się w Central Hall Westminster. Księżna Sussex pojawiał się na niej w niebieskiej sukience od Jasona Wu, która świetnie podkreśliła jej smukłą sylwetkę. Gdy razem z mężem udała się na Hamiltona, zarzucano jej, że kreacja jest zbyt krótka. Tym razem postawiła więc na sukienkę kończącą się tuż za kolanem, aby uniknąć wpadki i znów nie narazić się na falę krytyki. I chyba się udało. Choć tym razem mówiono o Meghan w zupełnie innym kontekście. Jakim?

Fotoreporterzy i dziennikarze przybyli na galę od razu zwrócili uwagę na lekko zaokrąglony brzuszek Meghan. Fani księżnej Sussex od razu zaczęli spekulować, że Meghan Markle jest w ciąży! Czy to prawda? Czy może tylko falbaniasta aplikacja sukienki po prostu tak niefortunnie się ułożyła?

Meghan Markle jest w ciąży?

Pałac Kensington póki co nie potwierdził tej informacji, choć nie mamy wątpliwości, że plotki o ciąży MeghanMarkle będę teraz pojawiały się coraz częściej. W końcu para książęca jest już 4 miesiące po ślubie, a to oznacza, że fani brytyjskiej rodziny królewskiej z coraz większym zniecierpliwieniem będą przyglądać się kolejnym wyjściom i stylizacjom Markle, szukając ciążowych krągłości. A jak Meghan wyglądała tym razem? Zobaczcie w naszej GALERII---->