Meghan Markle w pogrzebowej stylizacji - grzmią media. Czarna sukienka księżnej Sussex marki Dior w połączeniu z ciemnymi dodatkami, małą torebką (Dior) i efektownym fascynatorem (od Stephena Jonesa), rzeczywiście wygląda dość poważnie. Ale gdy bliżej przyjrzymy się zdjęciom, da się zauważyć, że sukienka Meghan jest raczej ciemnogranatowa niż czarna. Cała stylizacja jest bardzo elegancka i zobowiązująca, odpowiednia na taką okazję, jak stulecie RAF, czyli Królewskich Sił Lotniczych Wielkiej Brytanii. Dopełnieniem stylizacji Markle były cieliste szpilki (również marki Dior). Podczas gdy księżna Sussex wybrała granat wpadający w czerń, księżna Cambridge zaprezentowała się w bladym błękicie i jasnych dodatkach. Zdaniem wielu to księżna Kate wyglądała tego dnia lepiej, a jej stylizacja była bardziej odpowiednia jak na popołudniową uroczystość. A Wy, jak sądzicie? Porównajcie kreacje Meghan i Kate w naszej GALERII.

Meghan Markle wczoraj pojawiła się na chrzcie księcia Louisa. Wtedy także wybrała niebanalny kolor stylizacji - matową oliwkową zieleń. Prosty, bardzo elegancki zestaw Markle był najczęściej komentowaną stylizacją na Instagramie. Meghan przyćmiła nawet Kate Middleton, która w dniu chrzcin swojego synka wystąpiła w nobliwej kremowej bieli. Zdjęcia Meghan Markle na chrzcie księcia Louisa obejrzycie TUTAJ>>

Stylizacje Meghan Markle od momentu, kiedy Amerykanka została księżną Sussex, budza niemałe emocje. Począwszy od sukni ślubnej Markle - wyrafinowanej w swej prostocie, po ostatnią, ciemnogranatową, z ceremonii 100-lecia RAF-u. Zdaniem krytyków Meghan ubiera się zwykle niestosownie do okazji i łamie wiele zasad królewskiego savoir vivre: odkrywa ramiona, wybiera niewłaściwe długości sukienek, a czasem wygląda niewystarczająco elegancko. My jesteśmy wielbicielami stylu Meghan Markle, więc nie zgadzamy się z powyższymi zarzutami. Na szczęście najbardziej prestiżowe magazyny modowe przyrównują "pogrzebową" stylizację Meghan do ikonicznego stylu Audrey Hepburn.A Wy, co o niej myślicie?