Meghan Markle (38) ma za sobą trudny czas. Księżna pozwała brytyjskie media za koszmar, jaki zgotowały jej w czasie ciąży i tuż po porodzie. Książę Harry opublikował ostre oświadczenie, w którym wyjaśnił podstawy pozwu. Napisał w nim, że jego żona została zaszczuta przez media (głównie codzienną prasę) oraz zaznaczył, że boi się, iż Meghan powtórzy tragiczny los jego matki. Rzeczywiście, niektóre brytyjskie dzienniki publikowały wprost niestworzone informacje na temat księżnej Suusex. Jeden z nich przekroczył granicę, gdy opublikował prywatny list Meghan do jej ojca, Thomasa Markle. Co więcej - niektóre fragmenty listu zostały wyrwane z kontekstu i ukazane tak, by przedstawić księżną w jak najgorszym świetle.

Na szczęście Meghan może liczyć na pełne wsparcie swojego męża, który nie tylko popiera jej decyzje, ale także publicznie stoi za nią murem. Oświadczenie Harry'ego i pozew Meghan chyba przyniosły oczekiwany skutek, bo Markle znów jest w świetnej formie. A jeszcze niedawno, podczas wywiadu dla brytyjskiej telewizji, księżna ledwie powstrzymywała łzy... W rozmowie z dziennikarzem Markle wyznała, że ostatnie miesiące były bardzo trudne i nikt nawet nie zapytał, jak księżna daje sobie z tym wszystkim radę. Jednak to, co najgorsze, wydaje się być już daleko za księżną. Dowodem na to są najnowsze zdjęcia Meghan, na których nie tylko pięknie wygląda, ale jest też uśmiechnięta, radosna i swobodna. Znajdziesz je w naszej GALERII>>

Meghan i Harry w piątek wzięli udział w dyskusji na temat równości płci. Spotkanie odbyło się w Zamku Windsorze. Początkowo miała na nim pojawić się wyłącznie Markle, ale mąż zrobił jej niespodziankę - postanowił razem z nią uczestniczyć w dyskusji. Harry okazuje Meghan swoje wsparcie niemal na każdym kroku. Tym razem co chwila rzucał pełne miłości spojrzenia swojej pięknej żonie. Markle rzeczywiście wyglądała bardzo kobieco i elegancko. Podpięła wysoko włosy oraz włożyła bakłażanowy zestaw - lekki sweter z dekoltem w serek i ołówkową skórzaną spódnicę. Spódnica oczywiście od razu stała się hitem internetu - to projekt marki BOSS, którego cena wynosi ok. 2000 zł. Markle ma też identyczną spódnicę w kolorze butelkowej zieleni.