Meghan Markle w żółtej sukience wystąpiła w czwartek, 5 lipca, podczas spotkania z młodymi liderami biznesu Brytyjskiej Wspólnoty Narodów w Londynie. Tak jak podczas ślubu z księciem Harrym, tak i tym razem Markle postawiła na prostotę i subtelną elegancję. Klasyczną sukienkę bez ramion o długości do kolan zestawiła z niskimi cielistymi szpilkami od Manolo Blahnika. Meghan zrezygnowała z jakiejkolwiek biżuterii poza ledwie zauważalnymi, drobnymi kolczykami. Postawiła też na oszczędny, naturalny makijaż. Jedynym wyróżnikiem tej skromnej stylizacji był mocny kolor sukienki - żółty lub, jeśli ktoś woli, bananowy. Jakiej marki jest żółta sukienka Meghan Markle, ile kosztuje i gdzie ją kupić? Wiemy!

Żółta sukienka Meghan Markle to projekt Brandona Maxwella. Fankami jego kreacji są m.in. Lady Gaga, Blake Lively, Joan Smalls, Naomi Campbell i Karlie Kloss. Maxwell słynie z widowiskowych projektów, które gwiazdy wybierają na takie gale, jak rozdanie Oscarów, Złotych Globów czy słynną Galę Met. O tym, że księżna Sussex wystąpiła w jego sukience, Amerykanin poinformował na swoim Instagramie. Dodał, że on i jego cały team są dumni z faktu, że Meghan Markle jest wielbicielką marki Brandon Maxwell.

Sukienka Markle pochodzi z kolekcji wiosna/lato 2018. Taką samą żółtą sukienkę projektu Brandona Maxwella można kupić na platformie Net-a-Porter. Teraz w cenie promocyjnej - zamiast ponad 5500 zł sukienka kosztuje obecnie 4100 zł. Niestety, model został wyprzedany. Nie wiadomo na razie, czy powróci na stronę.

Książę Harry był najwyraźniej zachwycony stylizacją żony, bo posyłał jej pełne czułości spojrzenia, a nawet złapał Markle za rękę! A jest to jawne złamanie protokołu. Ale Harry i Meghan zdają się nie przejmować etykietą, a ich spontaniczność sprawia, że Brytyjczycy ich uwielbiają.