Meghan Markle wybrała matkę chrzestną dla swojego dziecka. Poród księżnej Sussex to temat, którym od kilku tygodni żyją media na całym świecie. Wszystko przez to, że jego okoliczności, Markle i książę Harry postanowili zachować wyłącznie dla siebie. Pilnie strzeżona jest tajemnica na temat tego, czy księżna już urodziła, czy może dopiero przygotowuje się do tej ważnej chwili. Wczoraj pod posiadłością Meghan i Harry'ego pojawiła się karetka pogotowia, która miała zwiastować, że księżna zaczęła rodzić - te informacje okazały się jednak nieprawdziwe. Teraz dochodzą nas kolejne plotki związane z royal baby. Podobno Meghan Markle wybrała już chrzestną dla swojego dziecka. Nie zgadniecie kogo! 

Victoria Beckham zostanie chrzestną dziecka Meghan i Harry'ego?

Chrzestną dziecka Meghan i  Harry'ego ma zostać Victoria Beckham. Jak donosi US Weekly, panie spędzają ze sobą bardzo dużo czasu i cała rodzina Beckhamów ma dobry kontakt z rodzina królewską. Victoria i David byli też obecni na ślubie książęcej pary. Projektantka podobno jest zachwycona i cieszy się, że będzie mogła dostąpić takiego zaszczytu.

"Victoria uważa, że jest doskonałym wyborem na matkę chrzestną i jest na to gotowa. Spędza z Meghan bardzo dużo czasu i absolutnie się w niej zakochała. Lubi też mieć bliski kontakt z rodziną królewską, więc byłby to dla niej ogromny honor. Robi wszystko, by rozpieścić Meghan. Wysyłała jej ubrania, pomagała jej z urządzaniem domu, a teraz to. Jest zachwycona" - mówi osoba z otoczenia Beckham.

Póki co, nie potwierdzono oficjalnie tych rewelacji, ale są one jak najbardziej prawdopodobne. Według tradycji królewskiej, rodzice wybierają na chrzestnych swojego dziecka osoby spoza rodziny królewskiej. Raczej są to ich przyjaciele lub bliscy współpracownicy.