Meghan Markle zostanie ślubną ekspertką? Odkąd Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że „wycofują się” ze swojej roli starszych członków rodziny królewskiej i przeprowadzą się do Kanady, nie ustają spekulacje na temat tego, czym będzie teraz zajmowała się księżna Sussex. Co prawda wiemy już, ze Meghan podpisała umowę z Disneyem, ale nowe plotki mówią, że może też zostać gwiazdą ślubnego reality show. Markle miałaby dołączyć do swojej najlepszej przyjaciółki Jessiki Mulroney w nowej serii Netflixa "I Do, Redo", opowiadającej o drugich weselach.

Meghan Markle wystąpi w programie o ślubach?

Długoletnia przyjaciółka Meghan Markle - Jessica Mulroney, stylistka ślubna - ma poprowadzić nowy program Netflix, opowiadający o parach, których ślub i wesele było katastrofą. Będzie ona przychodziła na pomoc nowożeńcom i reorganizowała ich ślubne przyjęcia. Według "New York Post", żona księcia Harry'ego miałaby pojawić się w kilku odcinkach programu. Produkcja ma liczyć 10 odcinków, a każdy z nich będzie przedstawiał historię innej pary. Premiera planowana jest na 2020 rok. 

- Naszym celem jest znacząca zmiana w życiu wybranych par, których pierwsze wesela nie potoczyły się zgodnie z planem. Pokażemy stronę branży ślubnej, która nigdy wcześniej nie była pokazywana w telewizji - mówiła o programie Mulroney w rozmowie z "Daily Mail".

Meghan Markle i Jessica Mulroney nie skomentowały oficjalnie plotek na temat udziału księżnej w show. Niedawno na Twitterze pojawił się jednak post producenta programu, CTV Communications, który poinformował, że Markle nie wystąpi w ślubnym show.

Myślicie, że mimo to niedługo ponownie zobaczymy Meghan Markle na ekranie?