Meghan Markle zanim została żoną Księcia Harry’ego i obecną Księżną Sussex, przez lata pracowała z Hollywood jako aktorka. Zasłynęła udziałem z serialu „W garniturach”, choć przed nim zagrała jeszcze w kilku innych głośnych produkcjach. Jedną z nich był serial dla młodzieży "90210". To właśnie w nim Meghan miała do odegrania scenę seksu oralnego, o którym teraz przypomniały sobie amerykańskie i brytyjskie serwisy. Wycinek z tej sceny rozgrzewa Internet do czerwoności!

Meghan Markle w scenie seksu w "90210"

Meghan Markle w serialu "90210" wcieliła się w Wendy, która w jednym z epizodów zostaje przyłapana na pieszczotach z Ethanem (Dustin Milligan). Jego postać spotyka się wówczas z inną dziewczyną, której przyjaciółka przypadkiem staje się świadkiem jednoznacznej sytuacji w samochodzie. O co dokładnie chodzi? O scenę seksu oralnego właśnie, w której bierze udział nikt inny jak tylko serialowa bohaterka Meghan. I choć scenie tej daleko do sceny z filmów erotycznych z prawdziwego zdarzenia, to jednak fragment ten jest teraz wyjątkowo chętnie komentowany zarówno w USA, jak i w Wielkiej Brytanii.

Internauci zastanawiają się na forach internetowych nawet, czy wymowny fragment serialu widziała już Królowa Elżbieta II. Zgadujemy, że reakcja królowej może być podobna do tej, jaką pokazuje na swojej twarzy bohaterka, która nakrywa Wendy i Ethana w aucie. Pałac Buckingham nie wydał póki co w tej spawie żadnego oświadczenia. Myślicie, że powinien skomentować kontrowersyjną scenę z serialu, w którym Meghan Markle zagrała przed laty?

A jak wygląda scena seksu oralnego, o której mówi teraz cała Wielka Brytania? Zobaczcie w WIDEO poniżej: