Meghan Markle już wkrótce po raz drugi zostanie matką. O zbliżającym się wielkimi krokami terminie porodu żony księcia Harry'ego przypomniały nowe zdjęcia, które w czwartek opublikował w sieci popularny w Stanach Zjednoczonych serwis plotkarski Page Six. Fotoreporterowi udało się sfotografować 39-latkę, gdy szła przez Los Angeles, niosąc swojego syna Archiego.

Meghan Markle w zaawansowanej ciąży

Po zdjęciach z 21 kwietnia 2021 widać, że Meghan Markle jest już w bardzo zaawansowanej ciąży. Przypomnijmy, że w wywiadzie z Oprah Winfrey księżna Sussex zdradziła, że urodzi córeczkę, która ma pojawić się na świecie tego lata. Warto dodać, że są to pierwsze fotografie Meghan od czasu emisji głośnej rozmowy.

ZOBACZ: Harry i Meghan zdradzili płeć drugiego dziecka! Zabawna reakcja Oprah Winfrey

Uwagę internautów przykuł jednak nie tylko ogromny brzuch księżnej Sussex, ale także jej synek. Internauci nie mogą się nadziwić, jak wyrósł. Choć trudno w to uwierzyć, 6 maja Archie Mountbatten-Windsor skończy już dwa lata.

Jak to zwykle bywa w przypadku Meghan Markle, pod zdjęciami niestety nie zabrakło także mniej przychylnych komentarzy.

Czemu ona każe dziecku nosić plecak?

Czy ona nie słyszała o czymś takim jak wózek?

Czy to dziecko nie może samo chodzić?

Znaleźli się też tacy, którzy stanęli w obronie ciężarnej.

O mój Boże, zawsze szukacie czegoś, do czego można się przyczepić. Przestańcie. Księżna i mały Książę są piękni - napisała jedna z użytkowniczek Twittera.

Zgadzacie się, że internauci są często zbyt surowi dla Meghan i na siłę szukają dziury w całym?

ZOBACZ TEŻ: Harry i Meghan wyprodukują serial dokumentalny dla Netflixa! O czym będzie "Heart Of Invictus"?