Samantha Markle, czy przyrodnia siostra Meghan Markle, jednym wpisem na Twitterze dolała oliwy do ognia w jej relacjach z siostrą, która już niemal od dwóch miesięcy nosi tytuł księżnej Sussex. I choć panie za czasów college’u darzyły się szczerą sympatią, to jednak teraz Samancie ewidentnie zależy na tym, żeby upokorzyć swoją przyrodnią siostrę. Już przed jej ślubem z księciem Harrym ostro wypowiadała się na temat tej ceremonii, podważając prawo Meghan do wejścia do brytyjskiej rodziny królewskiej. Teraz jednak poszła o krok dalej! Samantha skorzystała z okazji, którą była wizyta Meghan i Harry’ego na obchodach dnia ku czci Nelsona Mandeli, podczas którego oboje oddali hołd byłemu prezydentowi Republiki Południowej Afryki. Samantha zamieściła na swoim koncie na Twitterze artykuł z relacją z tego wydarzenia, który opatrzyła bardzo uszczypliwym i personalnym komentarzem:

 - A może w to miejsce oddałabyś hołd swojemu ojcu?! Starczy już tego! Zachowuj się jak człowiek, zachowuj się jak kobieta! Jeśli nasz ojciec umrze, to będzie Twoja wina! - napisała pod linkiem Samantha Markle.

Meghan Markle - jakie ma relacje z siostrą Samanthą?

Jak widać, siostra Meghan Markle nie przepuści żadnej okazji, żeby tylko dopiec księżnej Sussex. Myślicie, że robi to z czystej zazdrości? Czy może Meghan faktycznie kiedyś zaszła jej za skórkę i teraz siostra księżnej chce się na niej odegrać za dawne krzywdy…?