Książę Harry i Meghan Markle postanowili znów nieco nagiąć reguły obowiązujące członków rodziny królewskiej. We wtorek książęca para zjawiła się w Sydney, gdzie przy słynnym budynku opery przywitał ją gigantyczny tłum fanów. Jedną z osób, na którą Harry szczególnie zwrócił uwagę była mała dziewczynka. Kilkulatka zaintrygowała księcia swoją koszulką z napisem w duchu girl power: "Dziewczyny mogą wszystko". Harry pochwalił jej strój i zawołał Meghan. Jak donoszą naoczni świadkowie, gdy księżna zobaczyła dziewczynkę, szeroko się uśmiechnęła i powiedziała: "Uwielbiam twoją koszulkę!". W tym momencie Harry zapytał obie damy, czy może im wykonać wspólne zdjęcie. Tak - takie zachowanie jest złamaniem protokołu. Jedna z osób w tłumie, prawdopodobnie matka dziewczynki lub inna fanka książęcej pary, powiedziała do Meghan: "Wydaje mi się, że ona wygląda trochę jak ty gdy byłaś dzieckiem". Księżna od razu przyznała jej rację: "Właśnie miałam zamiar powiedzieć to samo!". Książę Harry ostatecznie wziął telefon fanki i zrobił jej zdjęcie ze swoją żoną.

Meghan i Harry w Australii

Książę Harry i Meghan Markle przebywają właśnie z wizytą w Australii. To ich pierwsza oficjalna podróż już jako książęca para. Najnowsze fotografie Meghan i Harry'ego z Sydney i Dubbo znajdziecie w naszej GALERII >>.

Z kolei poniżej możecie zobaczyć słynne już zdjęcie księżnej Sussex z podobną do niej dziewczynką oraz obejrzeć nagranie wideo z całego zdarzenia.

 

SPRAWDŹ TEŻ: DZIECKO MEGHAN I HARRY'EGO: jakie imię otrzyma royal baby?