Ich kariery solowe nie są zbyt imponujące, ale śliczne członkinie najbardziej pikantnego zespołu lat 90-tych, rekompensują to sobie satysfakcją z posiadania rosnącego brzuszka. Już niebawem, kaszki, pieluszki i grzechotki wkroczą na dobre w codzienność trzech byłych członkiń zespołu. Marzyła o tym od dawna i David jej to dał. Victoria Beckham, mama trzech chłopców, będzie miała wreszcie córeczkę.

Blond ślicznotka Emma Bunton związana od trzynastu lat z byłym muzykiem boysbandu Damage również oczekuje drugiego dziecka. Ostatnia w kolejce jest Melanie Brown. Trzydziestopięcioletnia posiadaczka bujnej fryzury i nieustająco tryskająca energią kobieta jest również w upragnionej ciąży z trzecim dzieckiem.

Ta zdolna businesswoman, tygrysica, która przeobraziła się w gwiazdę fitnessu ma wszystko, czego potrzeba do szczęścia: kochającego męża (producent Stéphane Belafonte, przyjaciel z dzieciństwa, za którego wyszła w 2007 roku w Las Vegas) oraz dwie wspaniałe córki: Phoenix Chi, 12 lat (z małżeństwa z Jimmy Gulzarem) i Angel Iris, 3 lata (niespodzianka z romansu z Eddim Murphym). Ale pragnęła jeszcze ponad wszystko „nosić w sobie owoc miłości mężczyzny jej życia”. Kiedy poinformowała o ciąży na łamach magazynu Hello była w siódmym niebie: „Jesteśmy tacy szczęśliwi. Nie czekalibyśmy na to cztery lata i nie planowalibyśmy tego dziecka, gdybyśmy nie czuli się gotowi… Jest nam razem bardzo dobrze i jesteśmy w sobie bardzo zakochani” wyjaśniła pikantna Scary Spice.

Oczekiwany skarb ma się pojawić na świecie w lipcu. Przyszłym rodzicom składamy serdeczne gratulacje!