Mel B zaszokowała wielu fanów Spice Girls. Wokalistka zdobyła się po latach na wyznanie, że uprawiała seks z Geri Halliwell. 43-letnia dziś Melanie Brown zdradziła, że spała ze swoją koleżanką z zespołu w telewizyjnej rozmowie z Piersem Morganem. Podczas wywiadu znany dziennikarz zapytał gwiazdę, czy prawdą są krążące od wielu lat plotki o tym, że ona i Geri Halliwell były więcej niż najlepszymi przyjaciółkami. - Spałaś z nią? - zapytał wprost.

- Wszystkie spałyśmy razem w jednym łóżku, ale nie wszystkie spałyśmy ze sobą "w ten sposób" - odpowiedziała Mel B.

Gdy prowadzący "Good Morning Britain" zapytał ją, czy zatem spała z Geri "w ten sposób", ta kiwnęła głową i uśmiechnęła się.

- Ona i jej mąż mnie znienawidzą za to, że to mówię, bo ona jest teraz wytworną panią z wiejskiej posiadłości, ale tak było. To się po prostu zdarzyło, chichotałyśmy z tego i to by było na tyle. Byłyśmy najlepszymi przyjaciółkami - wyznała.

Mel B i Geri Halliwell miały romans

Mel B potwierdziła, że to rzeczywiście pierwszy raz, gdy opowiedziała głośno o seksie z Geri Halliwell. Wokalistka Spice Girls zdradziła przy okazji, dlaczego nie napisała o tym w swojej biografii.

- Jestem uczciwa. Nie umieściłam tego w mojej książce, ponieważ nie była o tym. Była brutalnie szczera w innych aspektach. I mam nadzieję, że gdy Geri zostanie o to zapytana, co, mam nadzieję, się stanie, nie będzie zaprzeczać. Ponieważ to była po prostu coś fajnego - wyjaśniła Mel B.

Mel B i Geri Halliwell kiedyś i dziś - zobacz stare i nowe zdjęcia członkiń Spice Girls w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Spice Girls wracają bez Victorii Beckham. [DATY, MIEJSCA, BILETY]