Wszystko z racji na szkolne zobowiązania syna nowego prezydenta USA. Przez pierwsze pięć miesięcy od zaprzysiężenia Trumpa na głowę Stanów Zjednoczonych pierwsza dama i jej syn mieszkali w Nowym Jorku w Trump Tower, gdzie najmłodszy syn Trumpa kończył rok szkolny w Columbia Grammar and Preparatory School - jednej z najdroższych prywatnych szkół na świecie! Barron póki co skończył swoją edukację w Nowym Jorku, a na jesieni zacznie kolejną kolejną klasę już w nowej szkole w Waszyngtonie.

ZOBACZ: MELANIA TRUMP Na pierwszym oficjalnym zdjęciu z Białego Domu [GALERIA]

Na niedzielną przeprowadzkę Melanii do Białego Domu czekały wszystkie media newsowe w USA. Przeprowadzkę Melanii do siedziby amerykańskiego prezydenta potwierdziła dziś rano rzeczniczka pierwszej damy oraz sama zainteresowana. Melania wstawiła na swoim Twitterze zdjęcie z okna rezydencji z podpisem: „Nie mogę doczekać się wspomnień, które będę miała z mojego nowego domu”.

Nie mniej niż o przeprowadzce Melanii do Białego Domu, mówi się także o jego kolejnym nowym współlokatorze, czyli Barronie Trumpie. Najmłodszy syn Donalda seniora będzie pierwszym chłopcem mieszkającym w Białym Domu 1963 roku, to wtedy w Białym Domu zamieszkał trzyletni wówczas John F. Kennedy Jr.

Również tak późne pojawienie się Melanii w Białym Domu to precedens na skalę całej jego historii. Żona Donalda jest bowiem pierwszą we współczesnej historii małżonką prezydenta, która nie wprowadziła się do jego nowej siedziby razem z nim.

CZYTAJ TEŻ: MELANIA TRUMP w różowej sukni z głębokim dekoltem u boku Donalda Trumpa

Przy okazji tego wydarzenia amerykańskie media zwróciły uwagę nie tylko na wprowadzenie się Melanii i Barrona do Białego Domu, lecz także na obecność rodziców pierwszej damy przy tym wydarzeniu. Viktor i Amalija Knaus, którzy przyjechali do Waszyngtonu z okazji urodzin prezydenta, pojawili się w Białym Domu wraz ze swoją córką i wnuczkiem.

Ciekawe, czy oni również zamieszkają w Białym Domu…? Jeśli tak się faktycznie stanie, to rodzina Trumpów będzie najliczniej reprezentowaną w Białym Domu rodziną prezydencką od ponad stu lat!