To już dziś! Popołudniu czasu polskiego Stany Zjednoczone zyskają nowego, 45. prezydenta a zostanie nim triumfator jesiennych wyborów – Donald Trump. Zanim jednak zostanie on zaprzysiężony na najwyższy urząd w państwie, musiał wziąć udział w całej serii wydarzeń przedinauguracyjnych. Jednym z nich był uroczysty bal, który zironizowano wczoraj wieczorem w Waszyngtonie.

ZOBACZ: MELANIA TRUMP Pierwsza naga dama Ameryki

Dziś na schodach Kapitolu Donald Trump złoży oficjalną przysięgę i zostanie 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Zanim jednak się to wydarzy, Donald Trump wziął udział w balu przedinauguracyjnym. Wieczorem w Waszyngtonie nowy włodarz Białego Domu bawił się z rodziną na specjalnej imprezie, podczas której podziękował swoim darczyńcom, wolontariuszom i organizatorom kampanii. Oczy wszystkich tego wieczory skierowane były jednak nie tylko na niego, lecz także na jego córkę i żonę.

POLECAMY: SCARLETT JOHANSSON, KATY PERRY I CHER Gwiazdy będą protestować przeciwko Donaldowi Trumpowi

Melania pojawiła się na balu w złotej sukni Reem Acra, długiej do ziemi i zakrywającej całe ręce i ramiona. Na nieco inny styl postawiła najstarsza córka Donalda. Ivanka wybrała dla siebie biel od Caroliny Herrery, którą przełamała czarnym, kontrastującym pasem.

Która wyglądała lepiej? I która ma szansę stać się bardziej stylową mieszkanką Białego Domu? Macie swój typ?