Kiedy na początku tego roku Melania Trump zostawała pierwszą damą USA, media sugerowały, że jej modowe wybory będą niekończącym się pasmem porażek. W końcu przez lata swojej modellingowej kariery przyzwyczaiła nas albo do wyjątkowo kusych ubranek, albo do kreacji, które prędzej kojarzyły się z kiczem, niż z ponadczasowym stylem i dobrym smakiem. Na początku niechętnie nastawieni do nowej pierwszej damy byli nie tylko dziennikarze modowi, ale i amerykańscy projektanci. W końcu na współpracę z Melanią przy okazji inauguracji prezydentury jej męża zdecydował się Ralph Laurent. W dniu zaprzysiężenia Donalda Trumpa na prezydenta USA Melania wyglądała obłędnie! Od tego dnia cały czas uwodnia, że dobry styl wcale nie jest jej tak obcy, jak zapowiadały to niektóre media.

ZOBACZ: MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA pokazała syna. Jan Franciszek ma już prawie trzy latka!

Przykład? Choćby jej ostania biała stylizacja. W środę Melania pojawiła się w Białym Domu, gdzie wzięła udział w panelu dotyczącym równouprawnienia kobiet. Z okazji spotkania z kobietami z całego świata 46-letnia pierwsza dama USA wybrała białą sukienkę o fasonie płaszcza marki The Row. Co ciekawe, założycielkami i projektantkami marki są słynne bliźniaczki - siostry Olsen. Pamiętacie je jeszcze?

Stylizację Mleanii Trump tym razem uzupełniły wężowe szpilki Christiana Louboutin z czerwoną podeszwą, które idealnie korespondowała z jej białą kreacją o fasownie płaszcza.

Jak się okazuje, biel to kolor, po który chętnie sięga nie tylko Melania Trump. Ostatnio widziana w niej była także polska gwiazda – Małgorzata Socha.

Czołowa postać serialu „Przyjaciółki” pojawiła się cała w bieli wczoraj na spotkaniu prasowym z marką Emolium, której ambasadorką jest aktorka. Co miała na sobie?

Aktorka założyła tego dnia klasyczne białe spodnie oraz marynarkę marki Marlu. Całość przełamała dwoma dodatkami - czerwonymi szpilkami oraz torbą z wężowej skóry Valentino.

POLECAMY: UMA THURMAN wypoczywa z nowym ukochanym na plaży! [ZDJĘCIA]

Jak się okazuje, biel to idealne tło dla czerwonych dodatków i akcesoriów w motywy egzotycznych zwierząt.

Pytanie tylko, kto nosi ją lepiej: Melania Trump czy Małgorzata Socha?