Wraz z początkiem kwietnia Biały Dom opublikował oficjalne zdjęcie Melanii Trump jako pierwszej damy USA. Na ten moment czekały wszystkie amerykańskie media! Zdjęcie żony Donalda Trumpa będzie wykorzystywane przy okazji oficjalnych wydarzeń i publikacji przez najbliższe 4 lata, a może nawet dłużej. Do zdjęcia, które zawisło na oficjalnej stronie Białego Domu, załączona była także notatka pierwszej żony. Co Melania Trump napisało o swojej oficjalnej funkcji?  

ZOBACZ: POJEDYNEK GWIAZD! Małgorzata Socha i Melania Trump postawiły na biały total-look!

„Cieszę się, że mam zaszczyt służyć w roli Pierwszej Damy i nie mogę doczekać się pełnienia obowiązków w imieniu narodu amerykańskiego w nadchodzących latach.”

A jak wygląda zdjęcie, do którego Melania pozowała właśnie w roli pierwszej damy Stanów Zjednoczonych?

MELANIA TRUMP - OFICJALNE ZDJĘCIE

Na oficjalnej fotografii żona Donalda Trumpa patrzy prosto w kamerę, jest ubrana w czarny żakiet, ma założone ręce, a na jej lekko rozwartych ustach widoczny jest zachowawczy uśmiech. Melanię można poznać na nim także dzięki jej lekko przymrużonym oczom i mocnym kreskom wokół nich. Bez takiego makijażu nie wychodzi ze swojej sypialni!

MICHELLE OBAMA - OFICJALNE ZDJĘCIE 

Przy okazji publikacji tego zdjęcia nie da się nie nawiązać do pierwszego oficjalnego zdjęcia Michelle Obamy. Na tamtym ujęciu sprzed 10 lat widzimy Michelle w prostej czarnej sukience z odsłoniętymi ramionami oraz skromnym, podwójnym sznurem pereł. Uwagę medioznawców oraz obserwatorów polityki zwróciło także tło obu zdjęć: u Michelle wyraziste i ostre, u Melanii jest zaś rozmyte i oniryczne.

Media zwracają również uwagę na to, że żona Baracka Obamy była na swojej fotografii promiennie uśmiechnięta. Przy okazji przypominają jednak, że portret Michelle wywołał wówczas niezmiernie dużo kontrowersji. Dlaczego? Michelle pokazała wówczas zbyt odważnie (przynajmniej według niektórych) nagie ramiona. Zdjęcie to szybko jednak uznano za jedno z najlepszych portretów pierwszych dam w archiwach Białego Domu. Czy trafi tam także fotografia Melanii?

MELANIA TRUMP - ZBYT IDEALNA?

Póki co szanse na to są dość nikłe. Fotografia Melanii od momentu ukazania się jest krytykowana za zbyt dużą ingerencję w oryginał za pomocą Photoshopa. W końcu twarz Melanii wygląda na wyjątkowo gładką i nieskazitelną.

POLECAMY: KSIĘŻNA KATE sama na premierze w Londynie. Gdzie był książę?

Zgadujemy, że taka podobizna Melanii szybko przypadła do gustu Donaldowi Trumpowi. Zupełnie inne zdanie na jej temat mają jednak media i setki komentatorów życia publicznego w USA.

A Wam jak się ono podoba? Faktycznie twarz Melanii została za bardzo „wyprasowana”?