Melania Trump przyjechała do Belwederu około godziny 10.30. Przed budynkiem została przywitana przez polską pierwszą damę, Agatę Dudę, po czym obie panie szybko weszły do środka, bez chwili dla reporterów. Ta nastąpiła już we wnętrzy Belwederu. Zgodnie z planem, wspólna kawa pierwszych dam trwała około pól godziny. Chwilę po 11:00 Melania Trump i Agata Duda opuściły budynek i udały się do Centrum Nauki Kopernik, gdzie spotkały się z dziećmi, które biorą udział w warsztatach związanych z programowaniem. Na spotkanie obie wybrały wyraziste kolory - Melania głęboki granat, a Agata mocny róż. Czyja stylizacja była lepsza?

ZOBACZ: DONALD TRUMP spotkał się z Andrzejem Dudą. Jakie ma plany na dziś?

 

Tuż po wizycie w Centrum Nauki Kopernik Melania Trump będzie towarzyszyła swojemu mężowi, Donaldowi Trumpowi, podczas jego wystąpienia na placu Krasińskich. To planowane jest na godzinę 13.00, a więc już za kilkanaście minut!

A jak na wspólnym spotkaniu prezentowały się żony prezydentów? Bardzo elegancko! Co ciekawe, obie żony prezydentów bardzo się do siebie dopasowały kolorystycznie i pod względem stylu.

CZYTAJ TEŻ: MELANIA TRUMP przyleciała do Polski w zachwycającym zielonym płaszczu! Ile kosztowała jej stylizacja?

 

Agata Duda postawiła na garsonkę w kolorze intensywnej fuksji. Mocny róż współgrał ze stylizacją pierwszej damy USA. Melania Trump pokazała się z kolei w ciemnej, granatowej sukience z odsłoniętymi ramionami i kolorowymi wzorami na spódnicy. Te również utrzymane były m.in. w kolorze ciemnego różu.

Czyżby kolorystyka kreacji Melanii Trump i Agaty Dudy była wcześniej omawiania i miała przekaz symboliczny? Tego póki co nie wiemy. Co do ich wysokich wartości estetycznych nie mamy za z to najmniejszych wątpliwości! A która z pań Waszym zdaniem wyglądała lepiej? Sprawdźcie w naszej GALERII ;-)