Melania Trump przyleci do Polski! Żona Donalda Trumpa przyleci razem z prezydentem USA do naszego kraju już 5 lipca. To potwierdzona informacja. Melania Trump wraz z mężem odwiedzi Polskę i zapewne spotka się z Andrzejem Dudą i Agatą Dudą. Jak podają media, żona Donalda Trumpa pojawi się w Polsce już 5 lipca. Donald Trump wyleci zaś do Polski już 4 lipca wieczorem, prosto z Niemiec. O tym, że w czasie wizyty w Polsce Trumpowi będzie towarzyszyła małżonka, poinformował Biały Dom. Donald Trump będzie w Warszawie gościł na szczycie państw Trójmorza. W Warszawie jest już od tygodnia specjalna grupa wydelegowana z Białego Domu, aby dopiąć wszystkie szczegóły wizyty prezydenta USA w Polsce. Na razie nie wiadomo dokładnie, w jakich jeszcze wydarzeniach wezmą udział Melania i Donald Trumpowie. W social mediach fani Trumpa i jego żony cieszą się na przyjazd amerykańskiej pary prezydenckiej do Polski. Melania nazywana jest najpiękniejszą Pierwszą Damą na świecie.Polacy komentują, że urodą i klasą dorównuje Agacie Dudzie. Panie na pewno spotkają się na początku lipca.

Przypomnijmy, że Melania Trump ma 47 lat i pochodzi ze Słowenii. Urodziła się jako Melanija Knavs w mieście Sevnica. W Lublanie Melania skończyła Średnią Szkołę Projektowania i Fotografii, a potem dostała się na wydział projektowania Uniwersytetu Lublańskiego. Porzuciła jednak edukację na rzecz kariery modelki. Wyjątkowa uroda i odpowiedni wzrost sprawiły, że obecna pani Trump miała wielkie szanse w branży. Rzeczywiście, została szybko dostrzeżona. Melania w wieku 18 lat podpisała kontrakt z agencją modelek w Mediolanie. Pracowała głównie we Włoszech i we Francji. Pracowała ze słynnymi fotografami, m.in. z Helmutem Langiem i Mario Testino. Melania Trump pozowała na okładkach magazynów "Vogue", "InStyle" i "Harper's Bazaar". Rozbierana sesja zdjęciowa Melanii Trump, o której do dziś jest głośno, powstała w 2000 roku na pokładzie prywatnego odrzutowca należącego do... Donalda Trumpa! Do dziś fraza Melania Trump nago jest jedną z najczęściej wyszukiwanych w Internecie. Obecnego prezydenta USA Melania poznała w 1998 roku podczas imprezy w Nowym Jorku. Trump rozwodził się wówczas z drugą żoną. Melania ujęła go wdziękiem, wielką urodą i skromnością. Melania i Donald pobrali się siedem lat później. W 2006 parze urodził się syn Barron Trump. Dziś Melania Trump jest Pierwszą Damą USA, uważaną za najpiękniejszą w historii.

ZOBACZ TAKŻE: Brigitte Macron w dżinsowej spódnicze mini. Wygląda na 64 lata?

Styl Melanii Trump jest wyważony, elegancki i zawsze odpowiedni do okazji. Pierwsza Dama USA współpracuje z takimi projektantami jak Ralph Lauren czy Carolina Herrera. Melania nosi mocne kolory, ale proste, minimalistyczne kroje. Ma wspaniałą figurę, którą często podkreśla, ale zawsze w dobrym guście. Zachwyciła zwłaszcza w jasnoniebieskim komplecie podczas uroczystej inauguracji Donalda Trumpa na 45. prezydenta USA. Ponieważ Melania jest trochę wyższa od Donalda, to często zamiast szpilek zakłada buty na płaskim obcasie, na przykład urocze baletki. Ciekawe, w jakim stroju Melania Trump zaprezentuje się w Polsce. Będziecie śledzić wizytę pary prezydenckiej USA w naszym kraju?