Bez względu na to, czy popieramy Donalda Trumpa i jego politykę, czy też nie, jedno trzeba obiektywnie przyznać - jego żona, Melania Trump (46), jest jedną z najlepiej ubranych Pierwszych Dam w historii USA. Jej stylizacje klasą i kobiecą elegancją dorównują legendarnemu stylowi Jackie Kennedy. Są też zdecydowanie bardziej stonowane niż kreacje poprzedniej Pierwszej Damy - Michelle Obamy. Michelle preferowała amerykańskich projektantów i nie bała się podejmowania modowego ryzyka. Melania trzyma się klasyki i chętnie współpracuje z europejskimi domami mody. Jej ostatni różowa sukienka, której w amerykańskich mediach poświęca się niemal tyle samo miejsca, co występowi Lady Gagi na Super Bowl, to projekt francuskiej marki Dior.

Prosta suknia do ziemi w kolorze fuksji podkreśliła idealną figurę Melanii Trump, a także jej delikatnie oliwkową karnację. Uwagę zwracał seksowny dekolt kreacji, spojrzenia przykuwało także głębokie rozcięcie na dole. Do sukienki marki Dior Melania dobrała diamentowe kolczyki ze szmaragdami, które pięknie rozświetliły twarz. W swojej stylizacji pani Trump prezentowała się posągowo, choć i tak ściągnęła na siebie głosy krytyki. Krytykowano m.in. odważny (jak na Pierwszą Damę) dekolt oraz dobór stanika (zarys piersi zdaniem niektórych był zbyt wyraźny).

A Wam jak podoba się najnowsza stylizacja Melanii Trump? Zobaczcie zdjęcia Pierwszej Damy USA w naszej GALERII

Ostatnio do gwiazd krytykujących poczynania Donalda Trumpa dołączyła Angelina Jolie. Gwiazda opublikowała emocjonalny list do prezydenta USA, w którym wyraziła swoje zaniepokojenie wprowadzonym przez niego ostatnio prawem. Wcześniej przeciwko Trumpowi w Waszyngtonie protestowały m.in. Scarlett Johansson, Cher i Madonna.