Melania Trump musi bardzo uważać na to co robi, szczególnie kiedy jest pod obstrzałem kamer i aparatów. Media śledzą każdy krok Pierwszej Damy USA, dokładnie analizują jej każdą stylizację i tylko czekają na to, kiedy popełni choćby minimalny błąd, do którego będą mogli się przyczepić. Wczoraj Melania Trump towarzyszyła swojemu mężowi podczas wizyty w Texasie, gdzie spotkali się z ofiarami potężnego huraganu Harvey, który w piątek uderzył w mieszkańców wybrzeża. Paparazzi sfotografowali eks-modelkę po wyjściu z Białego Domu, przed lotem pary prezydenckiej do Texasu i wtedy zaczął się zbiorowy hejt. Internauci widząc zdjęcia stylizacji Melanii Trump, nie kryli swojego oburzenia wybranymi przez nią na tę okazję butami! Co ich aż tak zdenerwowało?

 

Melania Trump jest znana ze swojej miłości do wysokich obcasów i bardzo rzadko mamy okazję oglądać ją w butach na płaskiej podeszwie. W swojej kolekcji ma szpilki od najlepszych projektantów, takich jak: Christian Louboutin, Manolo Blahnik, czy Dolce&Gabbana. Ze swojego ulubionego obuwia nie zrezygnowała również podczas lotu do Texasu. Melania Trump, przed odlotem, w bazie Andrews, miała na sobie czarne spodnie cygaretki, czarny top, kurtkę bomberkę w kolorze khaki oraz klasyczne czarne szpilki. W internecie natychmiast zaroiło się od atakujących ją komentarzy:

"Nie jestem ekspertem, ale wysokie obcasy to chyba nie jest najlepszy wybór na wizytę w obszarze dotkniętym katastrofą?"

"Czy ona wybiera się na spotkanie z aktorami 'Top Gun'?" 

To tylko kilka z ogromnej ilości komentarzy hejtujących Melanię Trump. Internauci przeoczyli jednak jeden bardzo ważny fakt - zdjęcia zrobiono Melanii w bazie Andrews, jeszcze przed wylotem do Texasu. W drodze miała ona mnóstwo czasu, aby się przebrać, co zresztą uczyniła. W Texasie Melania Trump pojawiła się już w białej koszuli, czapce z daszkiem i białych trampkach. Wszystkie więc zamieszczane nieprzychylne komentarze pod adresem jej butów były całkowicie zbędne...

 

Myślicie, że hejt na Melanię Trump się kiedyś skończy..?

Jak widać nie ważne co by się zrobiło, nigdy nie da się zadowolić wszystkich.