Melanie Gaydos jest idealnym przykładem na to,  że odmienny wygląd nie jest barierą w świecie modelingu. Można wyglądać inaczej i robić to, co się lubi. Można spełniać marzenia. Choć przez wiele lat stykała się z ostracyzmem, teraz wszyscy ci, którzy w nią nie wierzyli, zmieniają zdanie. 28-letnia modelka podbija świat modelingu! Kim jest Melanie Gaydos?

Melanie Gaydos w świecie modelingu jest od kilku lat. Jej odmienny wygląd nie stanowi dla niej żadnej bariery. Modelka została dotknięta rzadką wadą genetyczną – to zespół wad określanych hipochondryczną dysplazją ektodermalną. To schorzenie objawia się nieprawidłowo wykształconymi zębami, paznokciami czy włosami. Nie rozwinęły się jej chrząstki czy kości.

ZOBACZ: EWA ZAKRZEWSKA jurorką w "Supermodelka plus size"

Melanie Gaydos mimo odmiennego wyglądu świetnie odnalazła się w świecie modelingu. Jej uroda odbiega od standardów urody w modelingu. Mimo to często zapraszana jest do nietypowych i oryginalnych projektów. Sesje z udziałem Melanie są tajemnicze, zaskakujące, mroczne. Jednych zachwycają, innych wręcz przeciwnie. Jedno trzeba przyznać, jej wygląd wzbudza zainteresowanie.

Melanie Gaydos podbija świat modelingu. Zobaczcie w naszej GALERII, jak wygląda!