Marka FILA już od ponad stu lat z pasją tworzy produkty, które wyróżniają się indywidualnością i stylem. Powstała w 1911 r. marka, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych sportowych brandów na świecie, a jej produkty można zobaczyć zarówno na kortach tenisowych, we włoskich Alpach czy na ulicach całego świata. Limitowana kolekcja Melissa + FILA składa się z czterech produktów: sneakersów, klapek, sandałów oraz nerki, a utrzymana została w charakterystycznych dla sportowej marki kolorach: granacie, czerwieni i bieli.

Kolekcja Melissa x FILA

Klapki Melissa + FILA są zabawnym, a zarazem prostym projektem. To wariacja na temat jednego z najpopularniejszych produktów Melissa.  Głównym elementem w klapkach jest wyraźne logo kolekcji specjalnej na pasku. Jest ono nawiązaniem do znaku, który w latach 70. zdobił ubrania FILA projektowane dla szwedzkiego tenisisty Björna Borga. Wyściółkę zdobi wyrazisty pasiasty wzór.

Sandały z edycji Melissa + FILA przełamują sportowe stereotypy dzięki wysokiej platformie i ząbkowanej podeszwie z tłoczonymi detalami. Dwa szerokie, zapinane na rzep paski, zapewniają stabilność oraz wyrazisty i nowoczesny wygląd. Ostatni element kolekcji to prawdziwa ikona stylu lat 80. i 90., czyli torba-nerka. Została utrzymana w klasycznej dla FILA palecie czerwieni, bieli i granatu. Jest nowoczesną wersją najmodniejszego dodatku sezonu.

Limitowana kolekcja Melissa + FILA będzie dostępna w butikach Galeria Melissa w Londynie, Nowym Jorku oraz São Paulo, a także poprzez stronę internetową Melissa i w wybranych butikach na całym świecie.

Zobacz zdjęcia z kampanii Melissa + FILA w naszej GALERII --->