Joanna Krupa i Karolina Pisarek kiedyś były ze sobą bardzo blisko. Bardziej doświadczona modelka chodziła z uczestniczką "Top Model" na ścianki i promowała ją w mediach społecznościowych. Sytuacja uległa jednak zmianie, kiedy panie po latach spotkały się ponownie na planie show TVN. Pisarek dostała propozycję objęcia posady prowadzącej kulisów powstawania show, w wyniku czego według Krupy zaczęła zachowywać się, jakby była gospodynią całego programu. 

Konflikt Joanny Krupy i Karoliny Pisarek

Temat relacji Krupy i Pisarek powrócił po zakończeniu finału "Top Model", kiedy to gospodyni show w jednym z wywiadów znów skomentowała swoją relację z młodszą koleżanką z branży.

- Ja jestem wystarczająco poważną kobietą i nie mam czasu na takie dziecinne "ping pong". [Karolina] To jest dziecko. Tak naprawdę jakbym miała dziecko jako młoda kobieta, to ona mogłaby być moją córką. Come on dziewczno, ja cię wylansowałam. Top Model cię wylansowało. Chociaż miej szacunek...- powiedziała Joanna Krupa w rozmowie z "Pudelkiem".

ZOBACZ: Joanna Krupa upomina Karolinę Pisarek: "Ja cię wylansowałam. Chociaż miej szacunek"

Małgorzata Leitner ostro do Joanny Krupy: "Sama siebie nie wypromowałaś"

Niektórzy twierdzą, że konflikt modelek zaognia fakt, iż menadżerką byłej uczestniczki "Top Model" jest obecnie Małgorzata Leitner, która przed laty reprezentowała również Krupę. Niestety panie nie zakończyły współpracy w zgodzie i obecnie procesują się w sądzie. Nic więc dziwnego, że po wczorajszych słowach prowadzącej program TVN, Leitner postanowiła stanąć w obronie swojej podopiecznej.

- Co o promowaniu i pracy za kulisami może wiedzieć kobieta, która nawet sama siebie nie wypromowała, a która do dzisiaj odcina kupony od mojej 8-letniej pracy i poświęcenia? Hejtowanie młodszej konkurencji czy dukanie z promptera nie wystarczy, żeby wrócić na szczyt. Przymykałam oko na tę ignorancję, gdy była urocza - jakieś 8 lat temu. Dziś zdecydowanie komentuję stand-up comedy season 9 w wykonaniu 40-latki - powiedziała w rozmowie z "Plotkiem".

Myślicie, że Joanna Krupa odpowie byłej menadżerce?