Kolekcja Erdem dla H&M to kwintesencja stylu brytyjskiego domu mody, połączona z przystępnymi cenami szwedzkiej sieciówki. Miłośniczki mody, które do tej pory wzdychały do wzorzystych, kwiatowych projektów Erdem, ale nie chciały wydawać na nie fortuny, wreszcie mają się z czego cieszyć. Erdem dla H&M to kolejna odsłona współpracy popularnej sieciówki ze światowej sławy projektantem, którą zdążyły pokochać już gwiazdy! Kto pojawił się na wczorajszej premierze kolekcji?

Gwiazdy na premierze kolekcji kolekcji Erdem x H&M

Kolekcję Erdem dla H&M pokochały już gwiazd. Na poniedziałkowej premierze kolekcji w Pałacu Szaniawskich w Warszawie pojawiły się nie tylko blogerki, ale także gwiazdy telewizji oraz miłośniczki mody. Zamknięty ekskluzywny event, zorganizowany kilka dni przed premierą, był otwarty tylko dla wyselekcjonowanych gości, którzy mogli nabyć ubrania z kolekcji Erdem x H&M jako pierwsi. Kto się pojawił?

Kolekcja Erdem x H&M przyciągnęła tłumy gwiazd. Pojawiły się m.in. Magda Mołek, Małgorzata Socha, Agnieszka Woźniak-Starak, Jessica Mercedes, Kasia Sokołowska, Danuta Stenka, Renata Kaczoruk, czy Gabi Drzewiecka.Zobaczcie ich zdjęcia w naszej GALERII ---->

Kolekcja Erdem x H&M będzie dostępna od 2 listopada w Warszawie w sklepie przy ul. Marszałkowskiej 104/122, w Krakowie w Galerii Krakowskiej oraz online.