Mery Spolsky to jedna z najbardziej barwnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Jest znana z oryginalnych tekstów piosenek, aktywnego wspierania społeczności LGBT+, czy pisania utworów dla Julii Wieniawy. Mery zalicza się do grona gwiazd, które nie dzielą się z fanami szczegółami swojego życia prywatnego i nie opowiada publicznie o swoich relacjach i związkach.

Mery Spolsky w blond włosach na Instagramie

Mery Spolsky od początku kariery jest również wierna swojemu charakterystycznemu wizerunkowi - na scenie najczęściej prezentuje się w oryginalnych stylizacjach i równo ściętym, czarnym "bobie". Fani byli więc tym bardziej zaskoczeni, kiedy na Instagramie wokalistki pojawiło się nowe zdjęcie, na którym ich idolka pozuje w długich blond włosach i zupełnie nie przypomina siebie.

- Kiedy mam dosyć chcę mieć blond włosy - napisała pod fotografią Mery, nawiazując do tekstu swojej piosenki pt. „Blond Włosy”.

Internauci w komentarzach zgodnie przyznali, że mieli trudności z rozpoznaniem, kto jest na zdjęciu. Większość z nich jest jednak pozytywnie zaskoczona zmianą wizerunku artystki.

Zdjęcie nowej fryzury Mery Spolsky zobaczycie w galerii.