O romansach Jennifer Lopez krążą legendy. Zaledwie kilka miesięcy temu łączono ją z Drakiem, a dziś okazuje się, że wokalistka odnalazła szczęście u boku byłego baseballisty, Alexa Rodrigueza. Jennifer Lopez i Alex Rodriguez to jedna z najbardziej tajemniczych i gorących nowych par w Hollywood. Długo ukrywali swój związek. Dziś to już oficjalne! Wczoraj Lopez i Rodriguez zachwycili na Met Gali 2017! Byli praktycznie nierozłączni.

Met Gala 2017 to idealna okazja, by zaprezentować się na czerwonym dywanie w genialnej kreacji, ale także, by pokazać światu swoją drugą połówkę. Na taki pomysł wpadli m.in. Selena Gomez i The Weeknd, którzy zadebiutowali na Met Gala 2017 oficjalnie jako para.  Zakochani nie odrywali od siebie oczu i wyglądali na naprawdę szczęśliwych. Co ciekawe, na Met Gali pojawiła się też Bella Hadid, była dziewczyna The Weeknd i była przyjaciółka Seleny...

ZOBACZ: MET GALA 2017: Selena Gomez i The Weeknd najsłodszą parą w Hollywod! [ZDJĘCIA]

To nie jedyna para, która stylowo zaprezentowała się na czerwonym dywanie Met Gali 2017. Pojawili się także Serena Williams (w ciąży) i Alex Ohanian, Blake Lively i Ryan Reynolds czy Chrissy Teigen i John Legend. Zgromadzonym gościom trudno było wybrać najpiękniejszą parę wieczoru!

ZOBACZ TEŻ: Oto najpiękniejsze pary na Met Gali 2017. Zobacz, kto się pojawił!

Z pewnością jednak gdy na Met Gali 2017 pojawiła się Jennifer Lopez, nikt nie miał wątpliwości, że będzie poważną konkurentką do tego tytułu. JLo przybyła wraz z nowym ukochanym. Jennifer Lopez i Alex Rodriguez świetnie wyglądali razem na czerwonym dywanie. Ich miłość kwitnie! Zobaczcie w naszej GALERII ich wspólne zdjęcia!

Przy okazji zobaczcie, jak zmieniała się Jennifer Lopez. Zawsze była tak piękna? Jak ona to robi, że zamiast się starzeć... młodnieje?!

 

You're never fully dressed without a smile... #metball2017

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo) 1 Maj, 2017 o 10:40 PDT