Met Gala 2019 odbędzie się w poniedziałek, 6 maja. Gala, organizowana co roku we współpracy z Instytutem Kostiumowym Metropolitan Museum of Art (MET) w Nowym Jorku, to najważniejsze wydarzenie modowe roku. Jest to także inauguracja nowej wystawy w muzeum, która wkrótce będzie dostępna dla wszystkich zwiedzających MET. Przewodniczącą Met Gali jest Anna Wintour. Redaktor naczelna amerykańskiego "Vogue" pełni tę funkcję nieprzerwanie od połowy lat 90-tych. To również Wintour wybiera gwiazdy, które mogą pojawić się na gali (po uprzednim wpłaceniu kilkudziesięciu tysięcy dolarów na rzecz Instytutu Kostiumowego MET). Gwiazdy, które dostąpiły zaszczytu wystąpienia na okładce "Vogue'a", mogą być pewne, że otrzymają zaproszenie. Od kilku lat jest więc wśród nich i Kim Kardashian. Wszyscy zastanawiają się oczywiście, co tym razem włoży najsłynniejsza Kardashianka. A jako że tegoroczny temat Met Gali to KAMP, możemy więc się spodziewać sporej ilości spektakularnego... kiczu. A gdzie i kiedy oglądać gwiazdy na Met Gala 2019? Sprawdź PONIŻEJ!

Met Gala 2019: gdzie oglądać? Transmisja LIVE - o której?

Transmisja na żywo z Met Gali 2019 będzie prowadzona na kilku kanałach. Nie będzie jednak transmisji w telewizji z samej uroczystości. Za to gwiazdy na Met Gali 2019 będzie można oglądać tuż po godzinie 23:00 na kanale E! Entertainment oraz w serwisie internetowym eonline.com. Relacja z czerwonego dywanu prosto z MET rozpoczyna się już o 17:00 czasu lokalnego, ale prawda jest taka, że największe gwiazdy schodzą się dopiero ok. 19:00. Dlatego najlepiej usiąść przed telewizorami trochę po północy czasu polskiego. Transmisja LIVE z czerwonego dywanu z MET 2019 zakończy się przed 2:00 w nocy.

MET GALA 2019: wszystko, co trzeba wiedzieć

O tym, co dzieje się na Met Gali 2019, dowiemy się też oczywiście, zaglądając na profile gwiazd na Instagramie. W tym roku gospodarzami imprezy, obok Anny Wintour, będą Lady Gaga, Serena Williams i Harry Styles - warto więc śledzić ich media społecznościowe. Anja Rubik na Met Gali 2019 również zamierza się pojawić, podobnie jak inne znane modelki, np. Gigi Hadid czy Lily Aldridge. Czy gwiazdy zaskoczą nas znowu wymyślnymi kostiumami? Cóż, tego możemy być absolutnie pewni!

Relacja z Met Gali 2019 w poniedziałek, 6 maja, od godziny 23:30 również na gala.pl - zapraszamy!