Gwiazdy na Met Gali 2019 będziemy oglądać już dziś wieczorem, od godziny 23:00 naszego czasu. Wtedy oficjalnie rozpocznie się relacja z czerwonego dywanu. Jednak największe gwiazdy, takie jak Kylie Jenner czy Lady Gaga, pojawią się zapewne dopiero przed samym rozpoczęciem imprezy, czyli około 1:30 polskiego czasu. Jednak już teraz wiemy, kto przyjdzie na Met Galę! Na pewno możemy liczyć właśnie na Lady Gagę oraz na Harry'ego Stylesa i Serenę Williams, bo obok Anny Wintour będą oni pełnić funkcję gospodarzy gali.

ZOBACZ: Met Gala 2019 - kreacje gwiazd [ZDJĘCIA]

Poza tym z relacji i postów na Instagramie udało nam się ustalić, że na dzisiejszej Met Gali będą też obecni: Miley Cyrus, Charlotte Gainsbourg, Amber Valetta, Kris Jenner, Donatella Versace, a prawdopodobnie także Hailey Baldwin i Justin Bieber oraz supermodelka Bella Hadid, która pokazała wideo z zabiegów, jakim oddaje się przed wyjściem na event. Czy Bella pojawi się na Met Gali z The Weeknd? Mamy nadzieję!

ZOBACZ TEŻ: Anja Rubik na Met Gali - wszystkie kreacje modelki

Co ciekawe, Bella szykuje się na Met Galę u pochodzącej z polski kosmetyczki - Joanny Czech. Kobieta zrobiła wielką karierę w USA, a wśród jej klientek są niemal same sławy. Gabinet Czech przed Met Galą jest oblężony. Carey Mullian, Joan Smalls, Lily Aldridge czy Nicki Hilton są już po serii zabiegów, które mają sprawić, że na wieczornej gali będą wyglądać wspaniale.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co to jest Met Gala i co trzeba o niej wiedzieć?

Zdaje się, że na Met Gali 2019 nie zabraknie Kim Kardashian, bo jej makijażysta pochwalił się, że będzie szykować królową Instagrama na dzisiejszy wieczór. Prawdopodobnie nie zabraknie także Priyanki Chopry i jej męża, Nicka Jonasa. My najbardziej czekamy jednak na piękną Blake Lively, która jest w zaawansowanej ciąży i na pewno lśniłaby na czerwonym dywanie!

Zdjęcia z Met Gali 2019 już od 23:30 na gala.pl - zapraszamy!

SPRAWDŹ TEŻ, gdzie oglądać Met Galę>>