Met Gala 2019 - kreacje gwiazd zachwycają i zadziwiają. Chyba najwspanialej na czerwonym dywanie zaprezentowała się Lady Gaga, która znalazła się w prestiżowym gronie gospodarzy imprezy. Gaga pojawiła się w ogromnej różowej sukni z trenem, spod której co chwilę wydobywała kolejne warstwy. Piosenkarka przebrała się na oczach tłumu fanów i setek fotoreporterów kilkakrotnie, aż doszła do... bielizny. Lady Gaga w bieliźnie na czerwonym dywanie - oto i KAMP w czystej postaci! A przypomnijmy, że to właśnie estetyka kampowa jest głównym motywem tegorocznej Met Gali.

Jako jedni z pierwszych na Met Gali pojawili się Serena Williams (w adidasach do wieczorowej sukni - lubimy to!) i Harry Styles, a także Celine Dion, która naprawdę wyglądała jak królowa. Zaś wszystkich gości witała jak zwykle elegancka Anna Wintour. Dało się zauważyć, że goście inspirowali się garderobą królowej Marii Antoniny, wizerunkiem lalki Barbie, drag queens, Liberace oraz serialem "Gra o Tron".

ZOBACZ kreacje gwiazd na Met Gali 2019>>

Kreacje gwiazd na Met Gala 2019 to prawdziwe szaleństwo. Ale temat tegorocznej imprezy dokładnie tego wymagał! Na czerwonym dywanie pojawiła się także Kris Jenner. "Kylie zadecydowała, że tej nocy mam być blondynką" - zdradziła matka Kim Kardashian. Zaś Jared Leto przyszedł na Met Galę z... własną głową. Oczywiście chodzi o "gadżet" w stylu tych, jakie pojawiły się jakiś czas temu na wybiegu w kolekcji Gucci. Tymczasem KimKardashian, która wystąpiła w kreacji Thierry'ego Muglera, chciała upodobnić się do "kalifornijskiej dziewczyny, która właśnie wyłoniła się z oceanu". A jej mąż, Kanye West... kompletnie zignorował temat Met Gali! Zobacz wszystkie gwiazdy na Met Gali 2019.