Aneta Zając pokochała sport. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Odtwórczyni ról Marysi i Dominiki w serialu "Pierwsza miłość" w ostatnim czasie przeszła spektakularną przemianę, która nie umknęła uwadze jej fanów i znajomych z show-biznesu. W miniony weekend aktorka zamieściła na swoim oficjalnym profilu na Instagramie zdjęcie, na którym możemy podziwiać jej szczupłą sylwetkę.

- Pięknie wyglądasz - napisała po nowym zdjęciem Anety Zając aktorka Urszula Dębska.

- Marysia, jak Ty schudłaś :) Szok. Piękna Ty - zachwyca się z kolei jedna z internautek.

Metamorfoza Anety Zając

Dwa lata temu o Anecie Zając mówiło się sporo w mediach w kontekście jej zmagań z poważną chorobą tarczycy. To właśnie przez Hashimoto aktorka przytyła aż około 10 kilogramów. Z tego powodu przez dłuższy czas miała unikać robienia sobie zdjęć oraz publicznych wystąpień. Ten etap Zając ma na szczęście już dawno za sobą. 

Mama 9-letnich bliźniaków, Roberta i Michała, obecnie chętnie chwali się figurą i jednocześnie promuje zdrowy styl życia wśród swoich odbiorców. Nie tylko zachęca do aktywności fizycznej, ale także publikuje na swoim kulinarnym blogu o uroczej nazwie Zając Kica w Kuchni przepisy na ulubione dania i desery.

Zobacz najnowsze zdjęcia Anety Zając w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Adele schudła już prawie 50 kg dzięki diecie SIRT. Oto przykładowe przepisy