Karolina Korwin Piotrowska – dziennikarka, autorka książek, felietonistka. Właścicielka ostrego języka, która nie boi się mówić, co myśli. Choć nie każdemu to się podoba. W swoim programie Magiel Towarzyski, który obchodził niedawno 10-lecie istnienia, Korwin Piotrowska przejrzała dla widzów tysiące gazet i portali plotkarskich, komentując najważniejsze wydarzenia ze świata show-biznesu. I zdecydowanie ma ochotę na więcej!

Karolina Korwin Piotrowska swoją przygodę z show-biznesem zaczęła w 1993 roku w Radiu Kolor. Po dwóch latach współpracy została dziennikarką Radia Zet, gdzie prowadziła różne audycje. Przeprowadzała wywiady ze znanymi osobistościami – Romanem Polańskim czy Stevenem Spielbergiem. Kolejno przyszła pora na Radio PiN, gdzie miała swój program filmowy. W międzyczasie dla Telewizji Polskiej relacjonowała wydarzenia z Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Ma na koncie także współpracę ze stacją E! Entertainment. Korwin Piotrowska pracowała też w biurze prasowym narodzonego Oscarem filmu PianistaPolańskiego.

Karolina Korwin Piotrowska od 2006 roku prowadzi Magiel Towarzyski,program, przed którym drżą polscy celebryci. Gościem pierwszego odcinka programu Karoliny był Tomasz Kot. Aktor był wówczas po premierze Skazanego na blues. Przez ponad dziesięć lat istnienia Magla przez program przewinęła się plejada polskich gwiazd. Wśród nich są największe polskie nazwiska – Natalia Kukulska, Dorota Wellman, Piotr Najsztub, Agnieszka Woźniak-Starak, Kinga Rusin czy Magda Gessler.  Przez lata Korwin Piotrowska współprowadziła program z dziennikarzem Tomaszek Kinem. Od 2014 roku prowadzi show solo.

ZOBACZ: KAROLINA KORWIN PIOTROWSKA Jak zmieniło ją 10 lat w "Maglu Towarzyskim"?

Korwin Piotrowska w każdym odcinku Magla specjalnie dla widzów komentuje najważniejsze wydarzenia ze świata show-biznesu. Opisała je również w swoich książkach Bomba, czyli Alfabet polskiego szołbiznesu i Ćwiartka raz. Ostatnio wydała książkę poświęconą filmom, które zrobiły na nie największe wrażenie i wciąż są aktualne - była to Krótka książka o miłości.

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof Gojdź wdał się w konflikt z Horodyńską, Korwin Piotrowską i Wojewódzkim. O co poszło?

Dziś nie ma osoby, która nie wiedziałaby, kim jest Karolina Korwin Piotrowska. Krytykuje, kpi, wbija szpile, ale i... chwali, docenia, zauważa pozytywne zmiany. Nie boi się wyrażać swojego zdania. Z pewnością jest jedną z najbardziej aktywnych komentatorek polskiego show-biznesu, również w social mediach (na Facebooku ma prawie 112 tys. fanów). Dziennikarka, znana ze swoich bezkompromisowych i ostrych opinii na temat naszych rodzimych celebrytów, przez wielu nazywana jest "królową hejtu". Obecnie chyba największym wrogiem Piotrowskiej jest Krzysztof Gojdź. Trzeba jednak docenić, że jest jedną z najbardziej wpływowych komentatorek polskiego show-biznesu. Innymi słowy - z tym, co mówi KKP po prostu trzeba się liczyć.

Dziś Karolina Korwin Piotrowska obchodzi 46 urodziny. Zobaczcie w naszej GALERII, jak się zmieniała!

Karolina, życzymy Ci wszystkiego, co najlepsze!