Metamorfozy gwiazd zawsze wzbudzają ogromne emocje. W 2019 roku media wielokrotnie rozpisywały się o niezwykłych przemianach w polskim show-biznesie. Nie zabrakło nowych fryzur oraz odchudzających diet. Szczuplejszą figurą w mijających 12 miesiącach pochwalić się mogą m. in. Małgorzata Socha, Magda Gessler, Katarzyna Skrzynecka i Patryk Vega. Nowym kolorem włosów zaskoczył natomiast Dawid Woliński. Sprawdź, kto jeszcze przeszedł ogromną metamorfozę w ostatnim czasie. 

Metamorfozy gwiazd 2019

Od jakiegoś czasu całkowitą przemianą zaskakuje Małgorzata Socha. Aktorka, dla której mijający rok jest znakomity, może się pochwalić nie tylko wieloma osiągnięciami zawodowymi, ale także idealną figurą. Pod koniec 2018, 39-latka została po raz trzeci mamą. Po ciąży przybyło jej kilka kilogramów, dlatego postanowiła przejść na dietę oraz wziąć udział w obozach treningowych Anny Lewandowskiej.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Socha jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze. Wiemy jak schudła

Katarzyna Skrzynecka dzięki wegańskiej diecie schudła aż 16 kilo. Aktorkę wspierał jej mąż, Marcin Łopucki, który jest trenerem personalnym. Dużym spadkiem wagi mogą się pochwalić także słynna restauratorka Magda Gessler, znana z serialu "Ranczo” Violetta Arlak (20 kg mniej), reżyser "Pitbulla" i "Kobiet mafii", Patryk Vega, który schudł blisko 50 kilogramów, prezenterka Karolina Szostak oraz aktor Andrzej Grabowski. Na nową fryzurę i nowy look w 2019 roku zdecydowało się kilka polskich gwiazd. Ostre cięcie przeszli m. in. aktorka Agnieszka Sienkiewicz, juror "Top Model", Dawid Woliński, który od kilku tygodni ma białe włosy i nasza najlepsza tenisistka w historii, Agnieszka Radwańska. Swoich fanów niedawno zaskoczył Dawid Podsiadło. Wokalista ściął włosy i zgolił charakterystyczny zarost. Kto jeszcze zmienił image w mijających 12 miesiącach? W naszej GALERII znajdzie zdjęcia wszystkich polskich gwiazdy, które przeszły w 2019 roku olbrzymią metamorfozę.

Czy zmiany oceniacie korzystnie?