Metamorfozy gwiazd zawsze wzbudzają ogromne emocje. W 2020 roku media wielokrotnie rozpisywały się o niezwykłych przemianach w polskim show-biznesie. Nie zabrakło nowych fryzur oraz odchudzających diet. Szczuplejszą figurą w mijających 12 miesiącach pochwalić się mogą m.in. Ewa Farna, Tomasz  Sekielski, czy Olaf Lubaszenko. Nowym kolorem włosów zaskoczyły natomiast Maffashion, Zofia Zborowska, a także Joanna Lazer, czyli Ruda z Red Lips. Sprawdź, kto jeszcze przeszedł ogromną metamorfozę 

Metamorfozy gwiazd 2020

Nagrodę za największą metamorfozę roku powinna zdecydowanie otrzymać Adele. Wokalistka schudła niemal 50 kilogramów przestrzegając diety sirtfood oraz ćwicząc pilates. Efekty jej metamorfozy są naprawdę spektakularne, a każde kolejne zdjęcie sylwetki coraz bardziej zadziwia fanów. W Polsce imponującą utratą wagi może pochwalić się Olaf Lubaszenko, który stracił już ponad 80 kilogramów. Aktor w momencie skrajnej nadwagi myślał o operacji zmniejszenia żołądka, na którą ostatecznie się nie zdecydował.

Na nową fryzurę w 2020 roku zdecydowały się znane celebrytki. Zofia Zborowska pożegnała się ze swoimi charakterystycznymi blond włosami i została "Czarną Wroną". Ciemniejszy kolor włosów ma też już Maffashion, która dodatkowo zdecydowała się na cięcie do ramion. Metamorfozą zaskoczyła fanów również Joanna Lazer, czyli Ruda z Red Lips - wokalistka przefarbowała się na chłodny róż.

Kto jeszcze zmienił wygląd w ostatnich 12 miesiącach? Sprawdźcie w naszej galerii.