Michael Bublé wystąpi w Polsce! Na taką informację fani z naszego kraju czekali od dawna - agencja DM Agency ogłosiła właśnie, że jeden z najpopularniejszych kanadyjskich wokalistów, Michael Bublé wraca na scenę po przerwie, spowodowanej problemami rodzinnymi i wystąpi w 2019 roku nad Wisłą. Występ autora hitów "Home", "Everything" i "Haven't Met You Yet" to część światowej trasy koncertowej która jesienią zawita do Europy. Wokalista będzie nią promował swój najnowszy album (“love”), który trafi do sprzedaży w piątek 16 listopada 2018 r. Michael Bublé w Polsce - kiedy, gdzie, bilety - sprawdźcie co wiemy!

Michael Bublé w Polsce 2019 - data, miejsce

Pierwszy koncert Michaela Bublé w Polsce odbędzie się 19 września 2019 roku w Łodzi. Wokalista wystąpi w Atlas Arenie, czyli jednej z największych hal widowiskowo-sportowych w naszym kraju, mogącej pomieścić na raz nawet kilkanaście tysięcy osób. Natomiast drugi koncert Michaela Bublé w Polsce odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie, dzień później - 20 września 2019 roku

Michael Bublé w Polsce 2019 - bilety

Bilety na koncert Michaela Bublé w Polsce trafią do sprzedaży 23 listopada, czyli już w następny piątek. Ogólna sprzedaż biletów za pośrednictwem serwisu eventim.pl rusza o godz. 10:00. Bilety dla członków oficjalnego fanklubu artysty będą dostępne już od 21 listopada. 

Michael Bublé - trasa koncertowa 2019

Michael Bublé rusza w trasę koncertową po dłuższej przerwie. Przypomnijmy, że muzyk zrezygnował na jakiś czas z koncertowania, ponieważ u jego synka wykryto nowotwór wątroby. Ta wiadomość zdruzgotała zarówno Michaela Bublé, jak i młodszą od niego o 12 lat żonę, aktorkę Luisanę Lopilato. Para miała nadzieję, że potwierdzą się wcześniejsze przypuszczenia lekarzy, którzy zdiagnozowali u chłopca świnkę. Kiedy aktorka zabrała jednak dziecko do specjalisty w Los Angeles, tam postawiono znacznie bardziej dramatyczną diagnozę. Oboje rodziców bardzo przeżyli informację o nagłej chorobie syna. Syn Michaela Bublé i jego rodzice najgorsze mają na szczęście już za sobą. Mały Noah w grudniu 2016 przeszedł operację usunięcia guza. Gwiazdor przyznaje, że po ponad roku leczenia w Los Angeles stan zdrowia jego syna jest o wiele lepszy, ale niestety wciąż brakuje mu sporo do pełnego wyleczenia.