Kim jest Michał Borzuchowski? Z odpowiedzią na to pytanie z pewnością nie mają problemu wierni widzowie "Top Model". Nastolatek pochodzący z małej miejscowości Żmijewo-Trojany w województwie mazowieckim stał się jednym z największych odkryć 7. sezonu show. Od razu zwrócił uwagę jurorów swoją androgyniczną urodą oraz talentem do pozowania i chodzenia po wybiegu. Na casting do programu zgłosił się jeszcze w wieku 17 lat. Aktualnie Borzuchowski jest w klasie maturalnej I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie i marzy o wielkiej karierze w świecie mody. Co jeszcze o nim wiemy? Garść najważniejszych informacji na temat charyzmatycznego uczestnika "Top Model" 2018 znajdziecie PONIŻEJ.

Michał  Borzuchowski - wiek, wzrost, wymiary

Michał Borzuchowski przyszedł na świat w listopadzie 2000 roku. W 2018 roku skończył więc 18 lat. Choć nie widać tego w telewizji, jest bardzo wysoki - ma aż 188 cm wzrostu. Z kolei jego wymiary to 89/79/95. Michał ma niezwykłą urodę i drobną sylwetkę. Jego aparycja od razu zwraca uwagę. W jednym z odcinków "Top Model 2018" projektant poprosił, by Borzuchowski włożył sukienkę. Michał nie miał z tym najmniejszego progblemu, a po zaaranżowanym wybiegu przeszedł lepiej, niż niejedna modelka!

Michał Borzuchowski - rodzina

Aspirujący model pochodzi z rodziny wielodzietnej. Michał ma 21-letnią siostrę, Izę, oraz dwóch braci: 16-letniego Piotra i 20-letniego Kubę. Jak można było zaobserwować w pierwszych odcinkach "Top Model" 7, zarówno rodzeństwo, jak i rodzice bardzo go wspierają go w podjęciu profesjonalnej kariery w modelingu.

 Dla mnie wzorem od zawsze byli moi rodzice, wychowali mnie w poszanowaniu drugiego człowieka i wpoili wartości które wyznaję do dzisiaj - powiedział Michał.

Michał Borzuchowski - Instagram, Facebook

Michał Borzuchowski, jak większość osób w jego wieku, aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jego oficjalny profil na Instagramie (borzuchowskimichal) obserwuje już przeszło 66,5 tys. użytkowników serwisu. Nastolatek publikuje tam głównie zdjęcia i nagrania z planu programu "Top Model". Z kolei na Instagram Stories znaleźć można więcej treści dotyczących jego życia prywatnego. Na Facebooku można znaleźć jego fan page o nazwie Michael Borzuchowski.

Zdjęcia Michała Borzuchowskiego z "Top Model" i nie tylko znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: JOANNA KRUPA w ciąży na finale Top Model 2018? "Wszystko zależy od..."