Kim jest Michał Cessanis? Takie pytanie mogą sobie ostatnio zadawać osoby, które obserwują profil Pawła Rabieja na Instagramie. Nowy wiceprezydent Warszawy w swoich social mediach publikuje sporo wspólnych zdjęć z przystojnym brunetem. Po postach polityka z wiosny tego roku nie mamy już żadnych wątpliwości, że panów zdecydowanie łączy coś więcej niż przyjaźń. Fotografia, na której Cessanis kradnie pocałunek polityka, który w 2016 roku otwarcie opowiedział o swoim homoseksualizmie, zrobiła furorę w internecie. Co wiemy na temat chłopaka Pawła Rabieja? Okazuje się, że wkrótce będzie on nową gwiazdą "Dzień Dobry TVN"! Dowiedz się więcej PONIŻEJ.

ZOBACZ: HARRY STYLES jest biseksualny? Szokujące wyznanie wokalisty w nowej piosence!

Kim jest Michał Cessanis - partner Pawła Rabieja?

Michał Cessanis obchodzi swoje urodziny 3 kwietnia. Niewiele osób wie, że dzięki studiom na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi może się pochwalić tytułem muzykoterapeuty. Swoją karierę zawodową związał jednak z dziennikarstwem. Swoje pierwsze kroki Cessanis stawiał w redakcji "Nowe Życie Pabianic". W trakcie swojej medialnej kariery współpracował także z takimi tytułami, jak "Express Ilustrowany", "Życie Warszawy" i "Rzeczpospolita". Obecnie jest zastępcą redaktora naczelnego "National Geographic Traveler". Największą pasją w życiu Cessanisa są podróże - mężczyzna zwiedził już niemal każdy zakątek na kuli ziemskiej. O jego dalekich wyprawach można poczytać m.in. w książkach "Cessanis na walizkach". Opowieści z pięciu stron świata" oraz "Made in China" (Burda Książki).

Swego czasu głośno było o tym, że Michał Cessanis przestał być zapraszany do "Pytania na śniadanie" ze względu na swój homoseksualizm. Ale okazuje się, że upomniała się o niego inna stacja. Jak podał serwis Wirtualne Media, Cessanis został nowym reporterem "Dzień Dobry TVN". Będzie przygotowywał dla stacji cykl podróżniczy "48 godzin".

Bardzo się cieszę, że swoją pasją podróżowania mogę zarażać innych. Bo nie ma niczego fajniejszego od poznawania świata. Od lat swoją wiedzą dzielę się z czytelnikami „NG Traveler”, a teraz jeszcze więcej mogę pokazać na antenie TVN - skomentował Cessanis w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Dużo wspólnych zdjęć Michała Cessanisa i Pawła Rabieja znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: RAFAŁ TRZASKOWSKI - rodzina, żona, dzieci [ZDJĘCIA, WIDEO]