Michał Figurski już od trzech miesięcy przebywa w jednym z warszawskich szpitali, do którego trafił po wylewie krwi do mózgu. Choć stan dziennikarza poprawia się z dnia na dzień, to nadal jest on na tyle poważny, że nie ma jeszcze mowy o jego powrocie do pracy ani nawet o wyjściu na razie ze szpitala do domu.

- Nie wiem, czy wyjdę na święta. Jeszcze nie mam informacji o tym, kiedy wyjdę ze szpitala - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Michał Figurski.

Choć dziennikarzowi marzy się powrót do domu, to wie, że najważniejsze jest teraz jego zdrowie i intensywna rehabilitacja.

- Czy chciałbym wyjść na święta? Mam jeszcze dużo pracy przed sobą, więc skupiam się na tym, co mam do zrobienia, a nie na tym, co bym chciał - dodał Figurski.

Gwiazdor porusza się obecnie na wózku inwalidzkim, a w szpitalu codziennie poddawany jest terapii, która ma mu pomóc w odzyskaniu pełnej sprawności.

- To normalna rehabilitacja przy tego typu schorzeniach, czyli rehabilitacja ruchowa. Taka, żebym nie miał żadnych niedomagań ruchowych ani dykcyjnych - wyznał Michał Figurski.

Życzymy Michałowi jak najszybszego powrotu do zdrowia!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Michał Figurski - Dementuje plotki na swój temat!