Michał Gała nowym członkiem Team X. 22-latek dał się poznać szerszej publiczności w programie "Top Model", gdzie uznano go za jednego z najsympatyczniejszych uczestników. Chociaż początkowo nikt nie wróżył mu długiej przygody z show, on odpadł dopiero przed samym tygodniem mody. Gała swoim optymizmem zarażał zarówno uczestników, jak i jurorów i już na castingu przyznał, że ma naturę showmana. Mówił, że przyszłości chciałby prowadzić swój własny program. Jego marzenie spełniło się szybciej, niż się spodziewał!

Michał Gała w Team X

Michał Gała dołączył do popularnego Teamu X, zespołu osób nagrywających filmy na YouTube. Projekt został stworzony przez jednego z czołowych twórców internetowych, Stuu. On i pozostali członkowie teamu zamieszkali w luksusowej willi pod Warszawą, gdzie skupiają się na tworzeniu treści wideo, które cieszą się niesamowitą popularnością. W skład Teamu X wchodzą: Stuart Burton, Lexy Chaplin, Julia Kostera, Kacper Błoński oraz Marcin Dubiel. O tym ostatnim było niedawni głośno w związku z rasistowskim filmikiem, który zamieścił na swoim Instagramie. W wyniku swojego zachowania, Dubiel został chwilowo odsunięty od projektu, a dziurę po nim ma zastąpić własnie Michał Gała.

Jak Michał Gała trafił do Team X? Do udziału miał go zaprosić sam Stuu, który wraz z dziewczyną śledził poczynania Gały w "Top Model". Spodobała mu się charyzma 22-latka i jego zachowanie przed kamerą. Internauci są ciekawi, jak chłopak sprawdzi się w projekcie i z niecierpliwością czekają na pierwsze wideo z jego udziałem.

Kim jest Michał Gała?

Michał Gała ma 22 lata i pochodzi z Trzebiechowa. Rozpoznawalność zdobył występując w ostatniej edycji show TVN, "Top Model". Dzięki swojej otwartości i bezpośredniości zaskarbił sobie sympatię uczestników, jurorów, a także widzów. Jest absolwentem Technikum Ochrony Środowiska w Zielonej Górze. Na co dzień lubi trenować na siłowni, biegać, a także nagrywać filmiki na popularny serwis Tik Tok.

Zdjęcia Michała Gały obejrzycie w naszej GALERII.