Dobra passa Michała Koterskiego trwa. Od dwóch lat jest w szczęśliwym związku z Marcelą Leszczak, w październiku 2017 roku urodził mu się syn Fryderyk, a niedawno na ekrany kin w całej Polsce wszedł film "7 uczuć", w którym zagrał główną rolę Adasia Miauczyńskiego. W jego życiu jednak nie zawsze było tak różowo. Syn Marka Koterskiego przyznaje, że sam zasłużył sobie na przypiętą mu łatkę błazna i obiboka. Nie ukrywa, że jeszcze do niedawna miał problemy z alkoholem i narkotykami. W wywiadzie dla "Gali" wyznaje jednak, że cztery lata temu odstawił wszelkie środki zmieniające świadomość. Co go do tego skłoniło?

- To był impuls, a raczej cud. Kuba Wojewódzki powiedział nawet, że jestem człowiekiem skrajnym -  z jednego uzależnienia wpadam w drugie. (śmiech) Kiedyś król imprez, dzisiaj ojciec, domator. Ale gdy przypominam sobie różne momenty z poprzedniego życia, jak je nazywam, wiem, że mam ogromne szczęście - powiedział w rozmowie z Damianem Gajdą.

Michał Koterski w "Gali"

Michał Koterski w wywiadzie dla magazynu "Gala" z rozbrajającą szczerością wyznaje, że bał się samotności. Na szczęście w porę uświadomił sobie, że ucieczka w zabawę i używki była drogą donikąd.

- Wydawało mi się, że jak wyjdę do ludzi, będzie mi lepiej. Szybko okazało się, że z tych kolorowych balonów, które łapałem na imprezach, uchodziło powietrze i nad ranem zostawałem sam. Każdy spadek nastroju zapijałem alkoholem. Zacząłem nad sobą pracować, przeżywać te uczucia na trzeźwo. Nauczyłem się konfrontować z emocjami, zadawałem sobie pytania: czego dalej chcę od życia, o czym marzę - wyjawił w "Gali".

Pełną treść wywiadu z Michałem Koterskim znajdziecie w nowym numerze magazynu "Gala", który trafi do sprzedaży już w poniedziałek, 5 listopada.

Zdjęcia Michała Koterskiego i Marceli Leszczak możecie obejrzeć już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Michał Koterski zdradza kulisy zaręczyn z Marcelą Leszczak