Do niedawna Michał Kwiatkowski w Polsce był jedynie bratem Dawida Kwiatkowskiego. Za granicą odnosił muzyczne sukcesy, ale w rodzimym kraju dopiero rok temu zrobiło się głośno. Po 15 latach powrócił do naszego kraju, by sprawdzić się w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Co prawda w finale widowiska zajął czwarte miejsce, ale zyskał dzięki temu nowe grono fanów i dużą rozpoznawalność.

Zobacz: MICHAŁ KWIATKOWSKI Pozuje z partnerem na ściance! [FOTO]

Tuż przed rozpoczęciem programu odbyła się prezentacja jesiennej ramówki Polsatu, na której Michał Kwiatkowski pojawił się u boku ukochanego, Maxima Assenzy. Panowie są razem od półtora roku, a kilka miesięcy temu wyznali Gali, jak doszło do ich pierwszego spotkania.

Zobacz: Michał Kwiatkowski o partnerze: Po cichu liczyłem, że zostanie moim mężem [EXCLUSIVE]

Para zdradziła również szczegóły ślubu, który już niedługo odbędzie się w Paryżu.

Część oficjalna odbędzie się w ratuszu w XI dzielnicy Paryża, niedaleko Bastylii, gdzie mieszkamy. Wciąż nie wiemy natomiast, jak będzie wyglądało nasze wesele. Najbardziej chcielibyśmy zorganizować je w jakimś pałacyku w lesie - powiedział Gali Kwiatkowski.

Dziś Michał Kwiatkowski i Maxim Assenzy nie mogą bez siebie żyć i chętnie wrzucają do sieci wspólne zdjęcia. Zobaczcie jak czule się kochają!