Michał Kwiatkowski dokonał swojego coming outu pod koniec 2012 roku w wywiadzie udzielonym francuskiemu magazynowi "Tele Loisir". Muzyk, który jest popularny we Francji, poznał tam również swojego przyszłego męża - producenta programów rozrywkowych, Maxima Assenzo. Para po dwóch latach znajomości wzięła ślub. W ceremonii ślubnej, która odbyła się w 2017 roku w Paryżu udział wzięli ich najbliżsi z bratem Michała, Dawidem Kwiatkowskim na czele. Tylko w "Gali" mogliście oglądać zdjęcia z tego wyjątkowego dnia. Niestety trzy lata później, do mediów dotarła informacja, że artysta rozwodzi się ze swoim mężem. 

Michał Kwiatkowski ma nowego partnera. Kim jest Bixente Simonet?

- Michał i Maxim byli bardzo szczęśliwą parą, ale w pewnym momencie zdali sobie sprawę, że mają inne oczekiwania i lepiej dla obu będzie, jeśli się rozstaną. Wszystko odbyło się w łagodnej atmosferze wzajemnego szacunku. Są przyjaciółmi i nadal mają ze sobą kontakt - mówił w rozmowie z "Plotkiem" znajomy pary.

Pół roku po rozwodzie okazuje się, że Michał Kwiatkowski znów jest zakochany. Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie z nowym partnerem, które podpisał: "Jak wspaniałe jest moje życie, kiedy Ty w nim jesteś".

Wybranek brata Dawida Kwiatkowskiego to Bixente Simonet, hiszpański wokalista i artysta. Pod fotografią fani zasypali parę pozytywnymi komentarzami i życzeniami, do których my się dołączamy!