Do niedawna Michał Kwiatkowski był bardziej znany za granicą niż w Polsce. Choć 15 lat temu odnosił sukcesy w polskim show-biznesie, m.in. wygrywając jeden z odcinków "Szansy na sukces", to jednak szybko zniknął z kraju. Zaledwie rok później głośno było o nim, gdy we francuskiej edycji programu "Fabryka Gwiazd" zajął wysokie drugie miejsce. To otworzyło mu drzwi do kariery.

Jesienią 2015 roku fani mieli okazję zobaczyć Michała Kwiatkowskiego m.in. w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie zajął czwarte miejsce. Wówczas jego pojawienie się na prezentacji ramówki Polsatu wzbudziło spore zainteresowanie, zwłaszcza gdy u boku Michała pojawił się jego partner, Maxim Assenza.

Michał Kwiatkowski i Maxim Assenza są już razem od półtora roku. Kto zrobił pierwszy krok?

Poznaliśmy się w klubie. Zobaczyłem ten piękny uśmiech, spojrzenie i... wiedziałem, że muszę go mieć. Zrobiłem coś, na co nigdy wcześniej bym się nie zdobył. Po prostu podszedłem do Maxima i powiedziałem, że mi się podoba. Byłem z siebie dumny, bo w czasach internetu oraz aplikacji randkowych niewiele osób stać na taki gest - powiedział Michał Kwiatkowski w wywiadzie dla "Gali". 

Okazuje się, że dziś panowie nie wyobrażają sobie bez siebie życia i niebawem wezmą ślub. Tylko "Gali" zdradzili, jak będzie wyglądał ten szczególny dzień.

Część oficjalna odbędzie się w ratuszu w XI dzielnicy Paryża, niedaleko Bastylii, gdzie mieszkamy. Wciąż nie wiemy natomiast, jak będzie wyglądało nasze wesele. Najbardziej chcielibyśmy zorganizować je w jakimś pałacyku w lesie - powiedział Kwiatkowski.

Więcej informacji o związku i ślubie Michała Kwiatkowskiego i Maxima Assenzy przeczytacie w najnowszym numerze Gali, który trafi do sprzedaży już w poniedziałek, 6 czerwca.