Jak można dowiedzieć się z Instagramu Michała Kwiatkowskiego, spontaniczna przejażdżka skuterem nie skończyła się dla niego zbyt dobrze. W jego wyniku wypadku, który przydarzył się piosenkarzowi, złamał on nogę, o czym ze smutkiem poinformował fanów na swoich mediach społecznościowych. Kwiatkowski na Instagramie opublikował zdjęcie, na którym widać jego nogę w gipsie. Gips ten nie jest jednak już cały biały, bo pierwsze pamiątkowe wpisy naniósł na niego już mąż piosenkarza Maxim Assenza. A jak swój wypadek skomentował sam wokalista?

"Gdyby kózka nie skakała... W sumie to tak źle na tym nie wyszła... Mąż pielęgniarz/artysta" – napisał pod fotografią Michał, który może liczyć na troskę i wsparcie swojego partnera.

Michał Kwiatkowski - co mus się stało?

Michał Kwiatkowski na w tej sytuacji i tak dużo szczęścia. Muzyk w tak trudnych chwilach może bowiem liczyć na czułą opiekę ze strony swojego męża. Maxim Assenza czule zajmuje się swoim poobijamy małżonkiem. Taki partner to prawdziwy skarb!

Nam nie pozostaje nic innego jak tylko życzyć Michałowi szybkiego powrotu do zdrowia! I więcej rozwagi, kiedy następnym razem będzie wsiadał na skuter... ;-)