Michał Kwiatkowski rozwodzi się. Jak donosi serwis Plotek.pl, znany w Polsce i we Francji muzyk, prywatnie brat Dawida Kwiatkowskiego, planuje rozwieść się ze swoim mężem, Maximem Assenzą. Para zaczęła się spotykać w 2015 roku. Po roku znajomości ogłosili zaręczyny, a w lipcu 2017 roku wzięli ślub w Paryżu, gdzie mieszkają na co dzień. Osoba z ich bliskiego otoczenia zdradziła portalowi, że mimo udanego związku, Michał i Maxim postanowili zakończyć tę relację.

Michał i Maxim byli bardzo szczęśliwą parą, ale w pewnym momencie zdali sobie sprawę, że mają inne oczekiwania i lepiej dla obu będzie, jeśli się rozstaną. Wszystko odbyło się w łagodnej atmosferze wzajemnego szacunku. Są przyjaciółmi i nadal mają ze sobą kontakt– zdradza serwisowi Plotek.pl znajomy byłej już pary.

Michał Kwiatkowski i Maxim Assenza rozwodzą się

Michał Kwiatkowski swojego coming outu dokonał pod koniec 2012 roku. W wywiadzie udzielonym francuskiemu magazynowi "Tele Loisir" ujawnił, że jest gejem. Muzyk jest bardzo popularny we Francji, z którą jest związany od prawie 20 lat. W 2002 roku artysta rozpoczął tam studia oraz karierę muzyczną. Nad Sekwaną poznał również swojego przyszłego męża, producenta programów rozrywkowych pracującego w firmie 909 productions, Maxima Assenzo. Para po dwóch latach znajomości wzięła ślub. W ceremonii ślubnej, która odbyła się 28 lipca 2017 roku w Paryżu udział wzięli najbliżsi małżonków, z bratem Michała, znanym piosenkarzem, Dawidem Kwiatkowskim na czele. 

ZOBACZ TAKŻE: Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan w "Gali": "Dziecko scala nas bardziej niż ślub"