Starszy brat idola nastolatek Dawida Kwiatkowskiego - Michał Kwiatkowski wyznał w czwartkowym wydaniu Dzień Dobry TVN, że szykuje się do ślubu ze swoim partnerem, Maximem Assenzem, z którym zaręczył się już jakiś czas temu.

ZOBACZ: MICHAŁ KWIATKOWSKI bierze ślub z ukochanym Maximem: mamy datę naszego ślubu!

Para przybywając do studia DDTVN przy ul. Hożej postanowiła zademonstrować swoje uczucie. Młodzi mężczyźni trzymali się za ręce, nie odchodząc od siebie na krok, co nie uszło uwadze gospodarzy show.

Przypomnijmy, ostatnio o swoich zaręczynach w show Ellen DeGeners powiadomił także Ricky Martin!

POLECAMY: RICKY MARTIN się zaręczył! Kto jest jego wybrankiem?

Maxim jest o 9 lat młodszy od polskiego wokalisty. Panowie podobno świetnie się ze sobą dogadują. W końcu obaj pracują w show-biznesie, Maxim Assenza prowadzi w sieci "real show" z różnych miejsc na świecie.

Przy okazji wywiadu udzielonego Marcinowi Prokopowi i Dorocie Wellman Kwiatkowski stwierdził, że atmosfera w Polsce nie sprzyja związkom jednopłciowym, co wcześniej tłumaczył już podczas wywiadu u Kuby Wojewódzkiego. Dlatego też narzeczeni postanowili wziąć ślub oraz zamieszkać na stałe we Francji. Ceremonia, na który zaproszone są rodziny obu panów, ma odbyć się w przyszłym roku w Paryżu. Narzeczeni potwierdzili, że data i miejsce już ustalone, choć póki co nie zdradzili jeszcze szczegółów ceremonii.

CZYTAJ TEŻ: MICHAŁ KWIATKOWSKI I MAXIM ASSENZA tak okazują sobie miłość. Między nimi iskrzy!

Mamy nadzieję, że niedługo poznamy więcej detali dotyczących ich planów weselnych. Póki co zakochanym życzymy dużo miłości i wytrwałości w przygotowaniu ślubu!