Tego wieczoru na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” zaprezentowało się już tylko pięć par. 7. odcinek „Tańca z Gwiazdami” już za nami. Swoje umiejętności pokazali: Michał Malinowski, Natalia Szroeder, Iwona Cichosz, Marcin Korcz i Dominika Gwit. Pary zatańczyły do piosenek disco polo. Kto odpadł z programu, a kto zdobył najwięcej punktów?

W ubiegłym odcinku "Tańca z Gwiazdami" z programem pożegnała się Monika Mariotti i Rafał Maserak. Właśnie zakończył się siódmy odcinek programu. Zobaczcie, co się działo!

ZOBACZ:MONIKA MARIOTTI I RAFAŁ MASERAK odpadli z "Tańca z Gwiazdami". Kto był najlepszy?

Jako pierwsi na parkiecie „Tańca z Gwiazdami” zaprezentowali się Marcin Korcz i Wiktoria Omyła, którzy zaprezentowali się w cha chy, zdobywając 36 punktów. Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska pokazali foxtrota i zdobyli 34 punkty. W cha chy pokazali się także Dominika Gwit i Żora Korolyov. Tym razem parze nie poszło jednak najlepiej i uzyskali jedynie 27 punktów.

Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino zatańczyli rumbę, która przyniosła im aż 39 punktów. Jako ostatni na parkiecie „Tańca z Gwiazdami” zaprezentowali się Natalia Szroeder i Jan Kliment. Para podbiła serca jurorów zdobywając maksymalną liczbę punktów, czyli 40 punktów. Ten odcinek z pewnością należał do nich, a ich samba rozgrzała jurorów do czerwoności. A kto pożegnał się z programem?

Niestety program opuścili Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska. To był ich ostatni występ w „Tańcu z Gwiazdami”.

Zobaczcie w naszej galerii, co działo się w 7. odcinku "Tańca z Gwiazdami"!