Za nami już dwa odcinki kolejnej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Z programem pożegnały się już dwie pary – Katarzyna Sawczuk i Wojciech Jeschke oraz Robert Koszucki i Hanna Żudziewicz. Ta edycja od samego początku zaskakuje widzów. Wielu obstawiało, że Kasia Sawczuk w programie dotrwa co najmniej do półfinału, a tymczasem odpadła już w pierwszym odcinku. Objawieniem tej edycji jest za to z pewnością Michał Malinowski. Kim jest przystojny aktor i partner Agnieszki Kaczorowskiej?

Michał Malinowski tańczy u boku Agnieszki Kaczorowskiej. Już ta informacja sprawia, że jego nazwisko coraz chętniej wyszukiwane jest w sieci. To wielki powrót Agnieszki Kaczorowskiej do programu, która jeszcze kilkanaście miesięcy temu intensywnie myślała nad powrotem do „Tańca z Gwiazdami”.

ZOBACZ: ROBERT KOSZUCKI I HANNA ŻUDZIEWICZ odpadli z Tańca z Gwiazdami. Kto był najlepszy?

Jak się okazuje Agnieszka Kaczorowska i Michał Malinowski, jako para numer 4, świetnie radzą sobie na parkiecie. Agnieszka dała nam się już poznać jako świetna tancerka w poprzednich edycjach. A kim jest Michał Malinowski?

Michał to aktor znany przede wszystkim z „Pierwszej miłości”. Jest wielkim miłośnikiem sportów i podróży, co potwierdzają jego zdjęcia na Instagramie.  

ZOBACZ: AGNIESZKA KACZOROWSKA I MICHAŁ MALINOWSKI po raz pierwszy razem na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”

Aktora mieliśmy okazję podziwiać także w innych produkcjach, takich jak: „Na Wspólnej”, „Barwy szczęścia”, „Hotel 52” czy „Lekarze”. Jego kariera dopiero się rozwija, ale nie mamy wątpliwości, że udział w „Tańcu z Gwiazdami” otworzy mu drogę od podejmowania nowych wyzwań i projektów.

A jak poradzi sobie na parkiecie w kolejnym odcinku „Tańca z Gwiazdami”? Dowiemy się już dziś wieczorem!

Ze źródeł związanych z produkcją wiemy, że para zatańczy dziś walca wiedeńskiego do muzyki z hitowego serialu "Gra o tron". Jak Michał odnajdzie się w tej aranżacji? Będą same 10-tki? ;-)